PL / EN
INSTAGRAM: CHIŃSKIE BLOGERKI, KTÓRE WARTO OBSERWOWAĆ

INSTAGRAM: CHIŃSKIE BLOGERKI, KTÓRE WARTO OBSERWOWAĆ

Modne Chinki mają coraz większy wpływ na światową branżę mody!

BLOGERKI: CHIŃSKIE INFLUENCERKI, KTÓRE WARTO ZNAĆ

KOLs, czyli tzw. key opinion leaders zdają się niezmiennie pozostawać kluczowymi influencerkami na chińskim rynku mody. Jednak, jako że coraz więcej z nich uczestniczy w eventach międzynarodowych, zaczynają wywierać na branżę globalny wpływ. Są inspiracją nie tylko dla swoich rodzimych followersów, bo dzięki nim możemy zrozumieć także, co zyskuje właśnie na popularności w całych Chinach. A współpraca z nimi oznacza dostęp do milionów lokalnych konsumentów.

ANNYAnny Fan (fot. WGSN)

***

CHIŃSKIE IT GIRLS: CHERRY GUN @CHERRYCHERRYGUN

Cherry Gun to jedna z pierwszych influencerek modowych w Chinach. Zamieszkała na stałe w Shanghaiu, z 10-letnim doświadczeniem w branży, jest uznaną blogerką i stylistką.

CHERRYCherry Gun (fot. @cherrycherrygun/Instagram)

 

CHIŃSKIE IT GIRLS: CRISTINE SUN @CRISTINE_SUN

Cristine Sun to przede wszystkim blogerka fitness i influencerka znana ze swojego sportowego stylu. Współpracuje również ze swoim partnerem i fotografem, tworząc audiowizualny kontent podróżniczo-lifestyle’owy.

sunCristine Sun (fot. @cristine_sun)

 

CHIŃSKIE IT GIRLS: WENJUN LAU @WENJUNLAU_SHANGHAI

Wenjun Lau to blogerka, która prowadzi regularną współpracę z markami. Na swoim blogu pokazuje eventy, na których się pojawia, looki i porady stylistyczne oraz selekcję najgorętszych trendów.

lauWenjun Lau (fot. @wenjunlau_shanghai)

 

CHIŃSKIE IT GIRLS: WENXIN HSIEH @WENXIN.HSIEH

Wenxin Hsieh to modelka, którą śledzi już prawie 90 tys. followersów. Chociaż pochodzi z Taiwanu, po ukończeniu studiów w Wielkiej Brytanii przeniosła się do Shanghaiu i tam rozwija swoją karierę.

wenxinWenxin Hsieh (fot. @wenxin.hsieh)

 

CHIŃSKIE IT GIRLS: YUWEI ZHANGZOU @YUYUZHANGZOU

Yuwei Zhangzou to absolwentka MBA na prestiżowej ESG w Paryżu, która na co dzień pracuje jako konsultantka kupców dla butików i centrów handlowych. Pojawiła się już na łamach wielu magazynów o modzie, w tym w Elle Francja.

yoYuwei Zhangzou (fot. @yuyuzhangzou)


CHIŃSKIE IT GIRLS: JIAYI ZHANG @ZHANGJIAYI_

Projektantka, stylista i blogerka modowa – Jiayi Zhang cieszy się popularnością przede wszystkim dzięki niepokornej, luźnej estetyce, którą deceniło już ponad 60 tys. obserwatorów na Instagramie.

POLECAMY: ZAGRANICZNE BLOGERKI MODOWE, O KTÓRYCH MOGLIŚCIE NIE SŁYSZEĆ

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: blogerki | influencerzy | stylizacje | INSTAGRAM |

podobne artykuły