PL / EN
IDEALNA OPALENIZNA NA WAKACJE W 3 KROKACH Z MARKĄ LANCASTER

IDEALNA OPALENIZNA NA WAKACJE W 3 KROKACH Z MARKĄ LANCASTER

Lato tuż tuż, więc pora zadbać o skórę, która w tym okresie narażona będzie na intensywne działanie promieni słonecznych. Poznajcie trzy kroki do idealnej i bezpiecznej opalenizny z marką Lancaster.

Od lat Lancaster jest ekspertem w ochronie przeciwsłonecznej i na zbliżające się lato proponuje nam swoją innowacyjną formułę trzech kroków. Brzmi zachęcająco? To ważne, bo w okresie natężonego działania promieni słonecznych należy uważać na skórę, która jest na nie bardzo wrażliwa.

 

Marka stworzyła specjalną metodę składającą się z trzech kroków, które przygotują naszą skórę na działanie promieni słonecznych. Wszystko po to, by uniknąć ich niepożądanego efektu, a jedynie uzyskać piękną i długotrwałą opaleniznę. W kroku pierwszym przygotowujemy skórę do ekspozycji słonecznej z produktami z linii Tan Preparer, które podobnie jak pozostałe, przeznaczone są do twarzy i ciała.

 

Jednak innowacyjność marki, która pozwala jej zająć miejsce daleko przed konkurencją, uchwycona została przede wszystkim w linii Sun Beauty, którą znajdziemy w kroku drugim. Kosmetyki te nie tylko zadbają o piękny wygląd naszej skóry podczas opalania, ale co najważniejsze, zawierają rewolucyjną technologię podczerwieni. Jako pionier ochrony przed tego rodzaju promieniowaniem, które m.in. powoduje długoterminowe uszkodzenie DNA komórek skóry oraz powoduje utratę jej jędrności i elastyczności, proponuje najbezpieczniejsze opalanie na rynku. Innowacyjna technologia podczerwieni zawarta jest także w produktach z linii Lancaster Sun Sport oraz Sun Kids.

 

Ostatni, trzeci krok pozwoli przedłużyć naszą opaleniznę o dwa tygodnie! Skóra wciąż pozostaje delikatna, jędrna i rozpromieniona dzięki produktom z linii Tan Maximizer.

Przygotuj się do opalania, rób to bezpiecznie i pielęgnuj efekty - bezpieczne i skuteczne opalanie nigdy nie było tak proste! 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Lancaster | metoda 3 kroków | opalanie |

podobne artykuły