PL / EN
MINI KOSMETYKI BATH&BODY WORKS – CZYLI JAK SPAKOWAĆ KOSMETYCZKĘ NA WAKACJE

MINI KOSMETYKI BATH&BODY WORKS – CZYLI JAK SPAKOWAĆ KOSMETYCZKĘ NA WAKACJE

Stresują Cię ograniczenia wagowe bagażu? By, chociaż kosmetyczka nie dodawała nadmiernych kilogramów marka Bath&Body Works proponuje kosmetyki w poręcznym podróżnym rozmiarze!

Jeśli co roku wyjeżdżacie gdzieś na wakacje lub korzystacie z oferty tanich lotów to z pewnością wiecie jak ciężko czasem jest się spakować. Zawsze brakuje na coś miejsca i tylko nieliczni mieszczą się bezproblemowo w wagowych ograniczeniach bagażu. Oczywiście najwięcej muszą nakombinować się kobiety! Co jest bardzo potrzebne, co mniej i czy przeżyjemy bez czwartej pary sandałków oraz jak sprawnie zapakować kosmetyczkę by nie zabrakło w niej najpotrzebniejszych rzeczy.

 

Często okazuje się, że zwyczajnie nie mamy miejsca na standardowej wielkości kosmetyki, które stają się najcięższą częścią bagażu. Dlatego by odjąć walizce kilka kilogramów marka Bath&Body Works przygotowała specjalną serię kosmetyków w podróżnym rozmiarze! Mini linia ma równie pokaźny wybór, co ta normalnej wielkości. Znajdziemy w niej m.in. soczyste owocowe, niewielkie balsamy do ciała, małe zapachowe mgiełki czy podręczne żele antybakteryjne do rąk w formie breloczka.

 

Czasem warto zamiast litrowej butelki balsamu zabrać ze sobą jego mniejszy odpowiednik, dzięki czemu bez strachu będziemy oddawać swój bagaż na lotnisku.

 

video

STELLA MCCARTNEY WIOSNA LATO 2019

tagi: Bath&Body Works | mini kosmetyki | jak spakować się na wakacje? |

podobne artykuły