PL / EN
KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI SŁONECZNEJ – THE SOLEIL DE LA MER

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI SŁONECZNEJ – THE SOLEIL DE LA MER

Marka La Mer, jako ekspert w dziedzinie pielęgnacji stworzyła specjalną linię słoneczną, która chroni, naprawia i odbudowuje skórę The Soleil de la Mer. W sam raz na lato!

W upalne wakacyjne dni nie można zapomnieć o odpowiedniej pielęgnacji skóry. Nie chodzi tu jedynie o kremy z filtrem, chroniące przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, ale także o używanie kosmetyków, które nie tylko chronią, ale także naprawiają i odbudowują. W trakcie oraz tuż po opalaniu.

 

Właśnie na tym swoje nowości oparła znana z zamiłowania do morza i natury marka La Mer. Stworzyła bowiem trzyproduktową linię słoneczną, która jest odpowiedzią na potrzebę profesjonalnej pielęgnacji skóry podczas m.in. opalania. Kosmetyki z serii The Soleil de la Mer oparte są na odmładzających właściwościach kompleksu Miracle Broth, ale także wzbogacone zostały o ferment złotych alg, dzięki czemu widocznie poprawiają wygląd skóry w czasie oraz po opalaniu. W ich składzie znalazły się również morskie peptydy i kompleks Restorative Waters, dzięki czemu skóra jest bardziej ujędrniona oraz pobudzona do produkcji kolagenu.

 

Kosmetyki mają, więc działanie naprawcze i odbudowujące, ale również chronią skórę przed promieniowaniem UVA i UBA, nadając jej jednocześnie delikatny odcień opalenizny. W skład kolekcji wchodzą The Reparative Face Sun Lotion SPF 30, The Reparative Body Sun Lotion SPF 30 i The Face and Body Gradual Tan, które dzięki swojej formule szybko się wchłaniają.

 

Stanowią dobre rozwiązanie zarówno podczas odpoczynku na plaży jak i wakacyjnych wycieczek kiedy nasze ciało szczególnie narażone jest na szkodliwe działanie słońca.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: La Mer | The Soleil de la Mer | kosmetyki do pielęgnacji |

podobne artykuły