PL / EN
H&M STUDIO JESIEŃ ZIMA 2017

H&M STUDIO JESIEŃ ZIMA 2017

To jedna z naszych ulubionych linii - zobaczcie lookbook kolekcji H&M Studio AW17!

JESIENNA KOLEKCJA H&M STUDIO

Już 14 września br. w wybranych salonach H&M pojawi się najnowsza kolekcja H&M Studio AW17. Będzie naprawdę pięknie!

Lato trwa w najlepsze, ale cykliczna natura przemysłu odzieżowego powoduje, że zawiesiliśmy już oko na wchodzących powoli do sklepów kolekcjach na sezon jesień zima 2017. Teraz przyszła pora na długo wyczekiwaną linię H&M Studio – zobaczcie!

HM(fot. materiały prasowe)

H&M STUDIO JESIEŃ ZIMA 2017

Bohaterką kampanii kolekcji damskiej została Grace Elizabeth, która podkreśla jej silny, a zarazem kobiecy charakter. Inspirowana energią Nowego Jorku, celebrować będzie garderobę nowoczesnej kobiety w nieoczywisty sposób: graficzne nadruki zmieszają się z kratą, podczas gdy wyraziste kroje zaczerpnięte z męskiego krawiectwa dostaną zastrzyku kobiecości. Podsumowując - to rzeczy, dzięki którym najszybciej odświeżycie swoją szafę o szykowne elementy, kiedy jesienny chłód na dobre zadomowi się za oknem.

HM(fot. materiały prasowe)

Kolekcja mówi o nieustraszonym podejściu do mody, mówi Pernilla Wohlfahrt, dyrektor kreatywna H&M. Jej kwintesencją jest krawiectwo podkreślające kobiecą sylwetkę. Znajdziemy w niej ultra kobiece detale, które połączone zostały z elementami mody ulicznej i punk’u, co dało awangardowy i zarazem wyrafinowany efekt, dodaje.

POLECAMY: 5 NAJWIĘKSZYCH SIECI ODZIEŻOWYCH NA ŚWIECIE - H&M NA DRUGIM MIEJSCU

W galerii poniżej znajdziecie wszystkie lookbook’owe zdjęcia damskiej i męskiej kolekcji H&M Studio AW17 – zobaczcie!

     
video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: H&M STUDIO | JESIEŃ ZIMA 2017 | LOOKBOOK | H&M |

podobne artykuły