PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NAJLEPSZE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODOWYCH WRZESIEŃ 2017

NAJLEPSZE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODOWYCH WRZESIEŃ 2017

Która najbardziej zapadnie Wam w pamięć?

NAJLEPSZE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODOWYCH WRZESIEŃ 2017

Sesja okładkowa to każdorazowo wizytówka pisma, ale jeśli chodzi o tę wrześniową, można powiedzieć, że jest ukoronowaniem wszystkich dwunastu, uroczyście otwierając nowy sezon.  

ANJA RUBIK – NAJPIEKNIEJSZE OKŁADKI 

MODELKI NA OKŁADKACH WRZEŚNIOWYCH MAGAZYNÓW MODY

Jaki jest klucz wyboru boharerek sesji okładkowych? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest oczywista ani prosta. Z pewnością jednak dla modelek zdobiących je swą podobizną jest to gest przypieczętowania ich pozycji w branży i jedno z cenniejszych doświadczeń, jakimi można się ochwalić w cv.

MODELKI NA OKŁADCE WRZEŚNIOWEGO VOGUE UK

Na pewno nie lada gratką dla kolekcjonerów brytyjskiej biblii mody będzie tegoroczna wrześniowa edycja.  Z okładki spogląda aż 5 gwiazd modelingu największego kalibru: Kate Moss , Stella Tennant, Edie Campbell, Jean Campbell i Nora Attar uwiecznionych przez Mario Testino.

BELLA HADID NA WRZESNIOWYCH OKŁADKACH 2017

Niekwestionowaną tegoroczną rekordzistką jest Bella Hadid, która do swojego portfolio może dopisać sobie aż 5 wrześniowych coverów, a wśród nich m.in. realizację Vogue Arabia, Elle Russia, czy chińską edycję magazynu Harper’s Bazaar. Nam najbardziej do gustu przypadła sesja Bena Morrisa dla rosyjskiego Elle przedstawiająca modelkę w naturalnym, romantycznym ujęciu.

GWIAZDY NA OKŁADKACH WRZEŚNIOWYCH MAGAZYNÓW MODY

Nie mniejszą popularnością (a na pewno większą rentownością) cieszą się okładki uwieczniające gwiazdy i celebrytów. Tym samym na pierwszy plan wysuwają się wokalista The Weeknd w towarzystwie Adrianny Limy i Iriny Shayk oraz uwieczniona przez genialną Ellen von Unverth Miley Cyrus - te okładki na pewno nie przejdą niezauważone!

Sprawdźcie, kto jeszcze został wyróżniony w kategorii september issue 2017 i wybierzcie swoich faworytów!

ZOBACZ TEŻ: VOGUE ITALIA – NAJLEPSZE OKŁADKI I EDYTORIALE

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: okładka | modelki | Elle | Harpers Bazaar | Vogue | Allure | W magazine | Teen Vogue |

podobne artykuły