PL / EN
HERMES – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

HERMES – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Moda lat 50. powraca, a wraz z nią ołówkowe spódnice!

Spódnice o kroju ołówka, czarne golfy i krótkie szorty połączone ze szpilkami. W tym sezonie Hermes stawia na kobietę zmysłową, elegancką i odważną, która klasykę przełamuje skórzanymi akcentami i energetycznymi kolorami.

HERMES – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Marka Hermes oparła swoją kolekcję na ciepłej palecie kolorystycznej. Linia ubrań wystąpiła w odcieniach kawy z mlekiem, miodu, ale również wibrującej żółci i pomarańczy, które sprawiły, że jesienno-zimowe outfity 2019/20 nabrały rumieńców. Królowały zamszowe, ołówkowe spódnice zestawione z czarnym golfem oraz ciepłe garsonki urozmaicone skórzanymi wstawkami, dodającymi stylizacjom nowoczesności i sięgającymi do korzeni marki. Sylwetkę raz podkreślono za pomocą dopasowanych krojów, by następnie, nieco przewrotnie dodać jej objętości za sprawą szerokich, wełnianych peleryn. Dom mody Hermes poświęcił uwagę kobiecie odważnej, nonszalanckiej i zmysłowej, która chętnie sięga po krótkie szorty z paskiem, jedwabną bluzkę symbolizującą wyrafinowanie oraz szpilki na obcasie. Jej wizerunek przypomina dziewczynę naszkicowaną za czasów twórczości Yves’a Saint Laurent.

Charakterystycznym dla marki Hermes jest wizerunek koni, który pojawił się na lekkich bluzkach z grafikami. Dzięki zastosowaniu klasycznych fasonów, ale również krótkich, eksponujących linię nóg, kobieta wybierając projekty Hermes jest gotowa i do biura, i na randkę.

Hermes - trendy na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

POLECAMY: HERMES - HISTORIA LUKSUSOWEGO DOMU MODY 

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu Hermes jesień zima 2019/20. Zobaczcie kolekcję, w której dominują krótkie szorty, ołówkowe spódnice stanowiące ukłon w stronę lat 50. i ciepłe peleryny!

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Hermes | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły