PL / EN
H&M HOME JESIENIĄ W POLSCE!

H&M HOME JESIENIĄ W POLSCE!

Oryginalny design za niewielkie pieniądze już jesienią trafi do pięciu polskich miast – H&M Home zadebiutuje w naszym kraju. Sprawdźcie szczegóły!

Już jesienią Zara Home przestanie być bezkonkurencyjna. Na polski rynek wkroczy bowiem jej największy rywal – H&M Home. Popularne sieciówki walczą ze sobą nie tylko na odzieżowym rynku, ale także na wnętrzarskim, a największą zaletą tej ostatniej marki są dużo niższe ceny. Pościel z metką H&M Home kupimy już od ok. 80 PLN. Za poduszkę zapłacimy 20 PLN. Tyle samo kosztować nas będzie designerska świeczka.

 

W Polsce wciąż przybywa zwolenników niecodziennego wystroju wnętrz – popularnością cieszą się pisma oraz strony internetowe poświęcone tej tematyce. Coraz więcej osób inwestuje również w polski design. Czy więc H&M Home okaże się w Polsce sukcesem? O tym przekonamy się zapewne jesienią, kiedy linia pojawi się w pięciu wybranych miastach. Fani marki wnętrzarskie akcesoria kupią w Warszawie w C.H. Klif, w Krakowie w C.H. Bonarka, w Gdyni w C.H. Wzgórze, w Poznaniu w C.H Poznań Główny i Malta oraz w Nowym Sączu w C.H Trzy Korony.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, na co warto polować jesienią!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: H&M Home | H&M Home w Polsce | design | wyposażenie wnętrz | H&M |

podobne artykuły