Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA WAKACJACH

GWIAZDY NA WAKACJACH

Modelki, aktorki czy gwiazdy muzyki – wszystkie w swych napiętych harmonogramach znajdują czas na odpoczynek. Zobacz, gdzie gwiazdy spędzają wakacje i jak się prezentują w plażowych odsłonach!

Sezon wakacyjny w pełni. Większość z nas myśli o urlopie albo właśnie wspomina chwile rajskiego wytchnienia i wypoczynku. A co w wakacje robią gwiazdy? Pomiędzy ważnymi terminami – premierami filmów, sesjami zdjęciowymi czy koncertami – też znajdują czas na relaks.

 

W sezonie letnim gwiazdy najchętniej wypoczywają nad morzem. Szum wody, biały piasek – cóż chcieć więcej, by choć na chwilę zapomnieć o obowiązkach zawodowych i odpocząć. Top modelka Gisele Bündchen i aktorka Chloë Sevigny na chwile relaksu wybrały wybrzeże Miami. Uroczy aniołek Victoria’s Secret,  Alessandra Ambrosio zdecydowała się na urlop z rodziną w Malibu, podobnie zresztą jak para zakochanych Zac Efron i Ashley Tisdale. Kourtney Kardashian natomiast swe ponętne kształty prezentowała w Meksyku, a Justin Bieber i Selena Gomez oddawali się urokliwym chwilom i morskim kąpielom na Hawajach. Geri Halliwell postanowiła, w odróżnieniu od większości, aktywnie spędzić czas – by popływać na wakeboardzie pojechała na wakacje do Włoch.

 

Zobaczcie jak i gdzie spędzają wolne chwile największe gwiazdy i jak prezentują się w swych plażowych odsłonach!

tagi: stylizacje gwiazd | wakacje | Katie Holmes | Chloe Sevigny | Kourtney Kardashian | Karolina Kurkova |

podobne artykuły