PL / EN
INSPIRACJA DNIA - PIPPA MIDDLETON

INSPIRACJA DNIA - PIPPA MIDDLETON

Od pewnego czasu jej nazwisko jest na ustach wszystkich, a stylizacje z uwagą śledzi cały świat. My również nie mogliśmy oprzeć się pokusie i skrupulatnie obserwowaliśmy stylistyczne poczynania młodszej siostry Kate Middleton. Oto Pippa Middleton - nasza dzisiejsza inspiracja dnia!

Jedna pamiętna chwila zmieniła wiele w życiu 27-letniej Philippy Charlotty Middleton. Z dnia na dzień, po hucznych zaślubinach siostry - Kate Middleton, Pippa zagościła na ustach wszystkich, a każde jej publiczne pojawienie się zaczęło wzbudzać nie mniej sensacji niż obecność samej księżnej. Podobnie rzecz się ma z każdą stylizacyjną odsłoną młodej Brytyjki. Odkąd oszołomiła media swoim ślubnym wcieleniem pierwszej druhny, media nie przestają obserwować jej modowych poczynań. My również nie możemy oprzeć się pokusie, by nie zwracać uwagi na stylizacyjne próby Pippy.

 

Podczas spaceru ulicami Londynu, panna Middleton zwróciła naszą uwagę modnym zestawem z wykorzystaniem kolorowej, zwiewnej sukienki w graficzny wzór. Lekkość kreacji Pippa zręcznie zestawiła z nieco bardziej masywną formą skórzanej kurtki. Stylizację uzupełniła o parę klasycznych baletek, pikowane etui i kontrastową torebkę w kolorze żywej czerwieni. A by nieco skryć się przed wścibskimi spojrzeniami gapiów panna Middleton obowiązkowo włożyła na nos parę ciemnych okularów. Rozpuszczone włosy i subtelny makijaż dopełniły, i tak już spójnej, całości.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - PIPPA MIDDLETON/EN_00971344_1961.jpgfot. East News/Pippa Middleton w Londynie

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Pippa Middleton | Kate Middleton | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły