PL / EN
GIVENCHY SS18: PIERWSZA KAMPANIA CLARE WAIGHT KELLER

GIVENCHY SS18: PIERWSZA KAMPANIA CLARE WAIGHT KELLER

To debiut reklamowy byłej dyrektor kreatywnej Chloe dla nowego domu mody – zobaczcie!

 

Wydawać się może, że ciepłe dni są wciąż jeszcze w bardzo odległej przyszłości, ale w świecie mody, sezon Wiosna 2018 oficjalnie się rozpoczął. Dlatego skrupulatnie śledzimy najważniejsze kampanie reklamowe domów mody – zostańcie z nami!

GIVENCHY WIOSNA LATO 2018: KAMPANIA REKLAMOWA

Po doskonałym wypełnieniu swojej roli jak dyrektor kreatywna domu mody Chloe, wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali, jak poradzi sobie w tym sezonie, wchodząc w buty byłego dyrektora artystycznego Givenchy, Riccardo Tisci. Jej pierwsze propozycje dla francuskiej marki przybliżyły nam kilka pomysłów, ale w swojej inauguracyjnej kampanii reklamowej Clare Waight Keller poszła o krok dalej - klarując, co rzeczywiście będzie chciała nam powiedzieć za pomocą ubrań i akcesoriów Givenchy, które zaczyna tworzyć.

givenchyGivenchy SS18 (fot. materiały prasowe)

GIVENCHY SS18: KAMPANIA CLARE WAIGHT KELLER

Uchwycone przez Stevena Meisela w prywatnej willi w Nowym Jorku, portrety modelek wydają się być lustrzanym odbiciem kolekcji. Kampania jest czarno-biała i skupia się na akcesoriach, które kontrastują z resztą wyrazistym kolorem. Obrazy pokazują intymną relację przyjaciół i sytuacje między nimi, zapraszając tym samym do ich elitarnego grona – ludzi, którzy mogą sobie pozwolić, aby nosić Givenchy na co dzień. 

ZOBACZ TEŻ: CHLOE SS18 - DEBIUTANCKA KAMPANIA NATACHY RAMSAY-LEVI

Zobaczcie pozostałe zdjęcia z kampanii oraz sylwetki z pokazu francuskiego domu mody na sezon wiosna lato 2018 w galerii poniżej!

 

video

CHANEL - BACKSTAGE POKAZU

tagi: Givenchy | kampania | wiosna lato 2018 | CLARE WAIGHT KELLER |

podobne artykuły