PL / EN
CHLOE SS18: DEBIUTANCKA KAMPANIA NATACHY RAMSAY-LEVI

CHLOE SS18: DEBIUTANCKA KAMPANIA NATACHY RAMSAY-LEVI

Jaka rzeczywiście jest nowa Chloe Girl? Zobaczcie!

Pierwszą kampanię nowej dyrektor kreatywnej domu mody Chloe, Natachy Ramsay-Levi, która zapowiada sezon wiosna lato 2018, stworzył światowej klasy fotograf, Steven Meisel. Na łamach krótkiego filmu reklamowego projektanta ukazuje rzeczywistość kobiety – Chloe Girl, dla której tworzy.

CHLOE SS18: KAMPANIA

We wrześniu minionego roku podczas paryskiego tygodnia mody, Natacha Ramsay-Levi zaprezentowała swoją debiutancką wizję tzw. Dziewczyny Chloe (Chloe Girl), spotykając się z bardzo przychylnymi opiniami na temat najnowszej kolekcji. Współczesna wersja archetypicznej kobiecości wpisującej się w filozofię brandu, u Ramsay-Levi okazała się dziewczęcą, kwiatową sukienką zestawioną z botkami w wężowy wzór i warstwami brzoskwiniowych pasteli schowanych pod ciężką skórą, która nadała charakteru delikatnemu wizerunkowi marki – temu, do którego przyzwyczaiła nas w poprzednich sezonach Clare Weight Keller.

wideo: Natacha Ramsay-Levi debut campaign for Chloe

CHLOE WIOSNA LATO 2018

Teraz, w swojej pierwszej kampanii dla francuskiego domu mody – w krótkim filmie wyreżyserowanym przez Stevena Meisela i serii zdjęć, które powstały na jego planie – Ramsay-Levi dopełniła swoją wizję.

Kobiety niosą na barkach przeszłość, mają w sobie dużo emocji, a za sobą wiele momentów zapalnych – a Dziewczyna Chloe nie jest przecież marą ani fantomem, wyjaśnia Ramsay-Levi. Ma w sobie coś bardzo rzeczywistego i to właśnie chcieliśmy podnieść tutaj na wyższy lewel. Ta kampania to rodzaj krótkiego studium osobowości, które opisuje ją widzianą z perspektywy obcej osoby przyglądającej się różnym kobietom na ulicach dużych miast - próbując zrozumieć, kim są one właściwie są?

CHLOEKampania Chloe SS18, Steven Meisel

ZOBACZ TEŻ: CHLOE WIOSNA LATO 2018 - RECENZJA POKAZU

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: wiosna lato 2018 | kampania | Natacha Ramsey-Levi | Chloe |

podobne artykuły