PL / EN
KAIA GERBER ZAPROJEKTUJE KOLEKCJĘ DLA KARLA LAGERFELDA!

KAIA GERBER ZAPROJEKTUJE KOLEKCJĘ DLA KARLA LAGERFELDA!

Czyżby Karl pozazdrościł Tommy'emu współpracy z Gigi Hadid? Przeczytajcie!

KARL LAGERFELD X KAIA: KOLABORACJA

Kaia Gerber – młodziutka modelka (i córka Cindy Crawford), która szturmem podbiła światowe wybiegi, zapowiadając kolekcje największych domów mody na sezon wiosna lato 2018. Teraz również projektantka – 16-latkę do stworzenia kapsułowej kolekcji zatrudnił bowiem sam Karl Lagerfeld.

Kolekcja nazwana już Karl Lagerfeld x Kaia, na którą złożą się ubrania ready-to-wear i akcesoria (buty, okulary i biżuteria) ma być kompromisem pomiędzy paryską estetyką dyrektora kreatywnego Chanel i stylem Gerber, który określany jest mianem Zachodniego Wybrzeża.

KARLKarl Lagerfeld po pokazie Chanel SS18 (fot. East News)

ZOBACZ TEŻ: CINDY CRAWFORD I PRESLEY GERBER NOWYMI GWIAZDAMI REKLAMY PEPSI

KAIA GERBER ZAPROJEKTUJE KOLEKCJĘ DLA LAGERFELDA

Kiedy Karl po raz pierwszy powiedział nam o swoim pomyśle kolaboracji z Kaią Gerber, byliśmy niezwykle podekscytowani potencjałem i siłą pokazania tych dwóch światów za pomocą jednej kolekcji, skomentował Paolo Righi, CEO marki Karl Lagerfeld dla portalu WWD.

Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy z Kaią w Los Angeles i naszym studiu w Paryżu. Jako projektantka ma niesamowicie jasną wizję, pasję i zaangażowanie, a kolekcja z pewnością zainspiruje wiele młodych kobiet, dodał.

POLECAMY: NAJLEPSZE STYLIZACJE ULICZNE KAI GERBER

Launch kolekcji Karl Lagerfeld x Kaia odbędzie się na przestrzeni serii eventów w Los Angeles, Nowym Jorku i Paryżu we wrześniu 2018 roku, a chwilę później pojawi się w sprzedaży na stronie internetowej Karl.com. Podobna kolaboracja marki Tommy Hilfiger z top modelką Gigi Hadid wygenerowała wzrost trafficu na stronie Tommy.com o 900% - jesteśmy bardzo ciekawi efektów nowej współpracy!

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Kaia Gerber | Karl Lagerfeld | news | kolekcja | Karl Lagerfeld | KAIA GERBER |

podobne artykuły