PL / EN
FRIDA GIANNINI – FILMOWA HISTORIA DYREKTOR KREATYWNEJ GUCCI

FRIDA GIANNINI – FILMOWA HISTORIA DYREKTOR KREATYWNEJ GUCCI

Jak pracuje i radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami Frida Giannini, dyrektor kreatywna Gucci? Wszystkiego dowiecie się z filmu „The Director” poświęconego projektantce. Poznajcie szczegóły!

Już niebawem, bo 21 kwietnia podczas nowojorskiego Tribeca Film Festival, stworzonego przez aktora Roberta De Niro, odbędzie się premiera najnowszego filmu dokumentalnego o tematyce modowej. Jeśli tak jak my, jesteście fanami branżowych historii na wielkim ekranie, to z pewnością spodoba się Wam kolejny projekt Jamesa Franco, który wprawdzie nie zagrał w nim żadnej roli, ale tym razem został producentem obrazu. Do współpracy przy nim zaprosił reżyserkę Christinę Voros. Duet na swoim koncie ma już jeden wspólny dokument.

 

Ich najwnoszty film „The Director” przedstawia sylwetkę jednej z najbardziej wpływowych kobiet w branży mody – dyrektor kreatywnej Gucci, Fridy Giannini. Przez 18-miesięcy ekipa filmowa towarzyszyła projektantce, która niedawno została mamą, w pracy i przyglądała się temu jak żyje i tworzy. Całość promowana jest na plakatach w nieco dramatycznej estetyce - Włoszka stylizowana jest co najmniej na dyktatora mody stojąc przed tłumem fotografów.

 

Zawsze popieramy inicjatywy pokazywania świata mody szerszej publiczności, bo nic tak jak kinowy obraz nie trafia bardziej do masowego odbiorcy. Warto jednak w tym wypadku wspomnieć, że Gucci jest jednym z głównych sponsorów całego przedsięwzięcia.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Gucci | Frida Giannini | Tribeca Film Festival |

podobne artykuły