PL / EN
FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI POLYGON WIOSNA LATO 2013

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI POLYGON WIOSNA LATO 2013

Zobaczcie inspirowaną subkulturami kolekcję Wojtka Onaka, który bunt wobec nijakości obecnego świata przedstawił na wybiegu Łódzkiego Tygodnia Mody.

Modą nie chce zmieniać świata, a jedynie pokazać, co mu się w nim nie podoba. I jest w tym niezwykle konsekwentny. Wojtek Onak – projektant z marki Polygon w rytm utworów Sex Pistols i Nirvany wprowadził nas odczas tegorocznego FashionPhilosophy Fashion Week w okres buntu subkultur, którego dziś już nie ma, za pomocą swojej najnowszej kolekcji na wiosnę lato 2013. Dlaczego akurat taka tematyka?

 

Reklama:

słoń torbalski

 

Ponieważ ludzie nie wyrażają się już w ten sposób poprzez ubiór. Zatraciła się, bowiem różnorodność naznaczona manifestem a świat, według projektanta, staje się zbyt potulny mimo tego, że panuje w nim ogólna destabilizacja. Wszystko to wpłynęło na buntowniczy wymiar kolekcji, w której mogliśmy zobaczyć przede wszystkim, skierowane po raz pierwszy także do kobiet, luźne kroje, sportowe fasony i elementy jak bluzy z kapturem, wymowne nadruki jak laleczka bez nogi autorstwa Roberta Kuty i nieco punkowe zacięcie w detalach, które współgrało z mocną i dynamiczną estetyką całego pokazu momentami napawającego niepokojem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Fashion Week Poland 2012 | Fashion Week Poland | FashionPhilosophy Poland 2012 | trendy wiosna lato 2013 | Polygon |

podobne artykuły