Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI IMA MAD

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI IMA MAD

Zobaczcie pokaz Ima Mad ze strefy OFF, który czerwonym mocnym manifestem zaznaczył się wyjątkowo w pamięci widzów. To dowód na to, że moda wciąż może nieść ze sobą kulturowy przekaz.

Patrząc na różnorodność innych kolekcji pokazanych podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland można mieć mieszane uczucia wspominając pokaz Ima Mad w ramach strefy OFF Out off Schedule. Cała kolekcja, poza jedną sylwetką składała się z projektów w kolorze czerwonym. Długie, krótsze sukienki, spódnice, bluzki – wszystko mieniło się jedna barwą, od ciężkiej biżuterii po puchate kapcie-sandałki.

 

Całe widowisko z pewnością wyróżniało się na tle innych także scenografią. Nietypowy wybieg współgrał z całością prezentowaną na nim, a kolekcja „We come to your father” sprawiała wrażenie niezwykle dopracowanej. Wśród projektów królowały te o prostych krojach, obszerne i inspirowane ludowymi strojami kobiet Bliskiego Wschodu. Monochromatyzm kolekcji przełamała jedna sylwetka, która była wzorzysta i kolorowa uzupełniona o nakrycie głowy przypominające mitrę.

 

Reklama:

słoń torbalski

 

Wielu być może jeden dominujący kolor w całej kolekcji odpychać jednak w tym wypadku jego użycie jest w pełni uzasadnione. Jest to bowiem celowy manifest autorek przeciw narzucaniu złych wzorców wynikających z tradycji, która często staje się ograniczeniem i jest sprzeczna z nami samymi.

tagi: Fashion Week Poland 2012 | Fashion Week Poland | FashionPhilosophy Poland 2012 | trendy wiosna lato 2013 | OFF Out of Schedule | Ima Mad |

podobne artykuły