PL / EN
FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 - POKAZ KOLEKCJI HERZLICH WILLKOMMEN

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 - POKAZ KOLEKCJI HERZLICH WILLKOMMEN

Zobaczcie jeden z ostatnich pokazów tegorocznej strefy OFF Out of Schedule i co Herzlich Willkommen proponuje na kolejny sezon wiosna lato 2013. Podpowiadamy - na pewno będzie sportowo!

Ostatni dzień strefy OFF FashionPhilosophy Fashion Week Poland rozpoczął pokaz marki Herzlich Willkommen, za którą kryje się duet Alicja Saar i Małgorzata Wójcicka. Widowisko obu dziewczyn otworzyła znana z programu „Top Model”, Magdalena Roman.

 

Każda kolejna sylwetka pojawiająca się na wybiegu dawała do zrozumienia, w jaką stronę zmierza kolekcja. Była konsekwencja i dopracowanie, które widz zobaczył m.in. w doborze fryzur i makijażu – wszystko ze sobą współgrało i nie sprawiało wrażenia przypadkowości.

 

Reklama:

słoń torbalski

 

 

Na kolejny sezon wiosna lato 2013 Herzlich Willkommen proponuje nam bardzo sportowe fasony w odpowiedniej jasnej acz stonowanej kolorystyce. W kolekcji przewija się streetwear połączony z elementami klasyki np. legginsy i marynarka a bardzo sportowy charakter projektów widać w prostych formach i dopełniających sylwetki butach. Pojawiły się także kostiumy kąpielowe, proste koszule, opinające ciało spódnice czy plecaki. Sportowe tkaniny połączono z błyszczącymi.

 

Inspiracją do powstania kolekcji była sztuka sakralna, która przejawiała się w charakterystycznych dla marki nadrukach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Fashion Week Poland 2012 | Fashion Week Poland | FashionPhilosophy Poland 2012 | trendy wiosna lato 2013 | OFF Out of Schedule | Herzlich Willkommen |

podobne artykuły