Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND MAJ 2014 – POKAZ KOLEKCJI ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC JESIEŃ ZIMA 2014/2015

FASHION WEEK POLAND MAJ 2014 – POKAZ KOLEKCJI ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Pokaz linii Basic Łukasza Jemioła zakończył przedostatni dzień Fashion Week Poland i tradycyjnie przyciągnął tłumy. Zobaczcie, co projektant zaproponował na jesień zimę 2014/2015.

Swoje możliwości i najlepsze pomysły pokazuje w Warszawie, a w Łodzi od niedawna stawia na jedną z najbardziej użytkowych i popularnych form mody. W obu przypadkach liczba gości nie zawodzi, a pokaz linii Basic jest jednym z najmocniejszych punktów Polskiego Tygodnia Mody. Po ubiegłym sezonie i przygodzie z Warner Bros Łukasz Jemioł przedstawił wczoraj swoje pomysły na sezon jesień zima 2014/2015.

 

Tym razem przeważający w poprzednich kolekcjach jeans zastąpił dzianiną, z której uszył spodnie dresowe, spódnice czy bluzy. Na wybiegu przeważała także bawełna w postaci m.in. t-shirtów, a z grubej wełny projektant uszył swetry i sukienki o długości maxi eksponujące plecy. Kremowe odcienie, szarości, czerń i biel królowały w palecie barw, a najmocniejszym akcentem kolorystycznym okazał się żółty, który pojawił się w kilku sylwetkach. Po raz pierwszy Łukasz Jemioł w pokazie linii Basic na FashionPhilosophy Fashion Week Poland zaproponował także akcesoria! Duże i pakowne plecaki to must have kolejnego sezonu i podążając za sugestią Piotra Sałaty, który stylizował pokaz – mają charakter unisex i pasują zarówno do sukienek jak i sportowych bluz.

 

I tym razem założenie mody basic zostało spełnione – na wybiegu pojawiły się proste fasony, wygodne kroje, bawełniane i dzianinowe bazowe elementy garderoby, a poszczególne ubrania można zestawiać ze sobą w dowolny sposób lub dobrać do nich to, co już mamy w szafach. Albo nosić Łukasza Jemioła od stóp do głów - co za pewne zobaczymy w wydaniu najwierniejszych fanek projektanta. A ich grono sukcesywnie się powiększa.

 

 

tagi: Łukasz Jemioł Basic | Fashion Week Poland | Fashion Week Poland jesień zima 2014 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland | Łukasz Jemioł Basic jesień zima 2014 | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły