PL / EN
VII EDYCJA FASHION WEBSITE AWARDS

VII EDYCJA FASHION WEBSITE AWARDS

Trwają eliminacje do VII edycji konkursu Fashion Website Awards, w którym udział biorą najlepsze sklepy internetowe w branży mody. Poznaj szczegóły!

Fashion Website Awards to konkurs adresowany do przedstawicieli branży mody. Z każdą edycją rośnie liczba firm biorących w nim udział. To ogromne zainteresowanie skłoniło organizatora i pomysłodawcę konkursu FWA, firmę Promedia, do podzielenia konkursu na dwie edycje w roku. Wiosenna edycja skierowana jest przede wszystkim do producentów/importerów, handlu, dostawców maszyn i dodatków krawieckich czy projektantów działających na naszym rynku i posiadających stronę internetową w języku polskim. Jesienna edycja jest przeznaczona wyłącznie do sklepów internetowych.

 

tl_files/info/Rynek/FASHION WEBSITE AWARDS/a.jpg

fot.Marcin Melanowicz / Na zdjęciu: Laureaci poprzedniej edycji konkursu Fashion Website Awards


Udział w konkursie mogą brać firmy ze wszystkich sektorów mody, takich jak: odzież, obuwie, galanteria, bielizna, biżuteria czy dodatki. Sklepy ocenia niezależne jury, w którego skład wchodzą specjaliści od e-marketingu, dziennikarze mody i specjaliści od public relations.

 
Wyniki VII edycji konkursu FWA zostaną ogłoszone 29 sierpnia 2011 podczas Gali Nagród Targów Mody Poznań.

 

Pomysłodawcą i Organizatorem Konkursu jest wydawnictwo Promedia Jerzy Osika. Partnerstwem Fashion Website Awards objęły Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i odesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia (oba pliki można pobrać ze strony www.promedia.biz.pl ) na adres email: biuro@promedia.biz.pl do dnia 15.07.2011 r. Udział w konkursie jest bezpłatny.

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Fashion Website Awards | Promedia | Jerzy Osika | rynek | konkurs |

podobne artykuły