PL / EN
FASHION MANAGEMENT CLUB - ZAWÓD: KUPIEC

FASHION MANAGEMENT CLUB - ZAWÓD: KUPIEC

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu “Speaking of Fashion”!

Fashion Management Club

Speaking of Fashion, zawód: kupiec

7 listopada 2017 (wtorek), godz. 19.00

Szkoła Główna Handlowa, budynek C, aula 1

 

Startujemy! Fashion Management Club ma przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu Speaking of Fashion, które w tym roku odbędzie się pod tematem Zawód: kupiec.

Czym dokładnie zajmuje się kupiec modowy i jak nim zostać? Jakie są różnice między rynkiem polskim a zagranicznym, w sektorze marek luksusowych a sieciówek? Zawód buyera jest bez wątpienia jednym z najciekawszych, a zarazem najbardziej wymagających w branży. Spotkanie Speaking of Fashion odbędzie się w formie moderowanego panelu dyskusyjnego, co pozwoli spojrzeć na osobę fashion buyera z różnych punktów widzenia. Dowiemy się między innymi jakimi zdolnościami powinien cechować się kupiec oprócz świetnego wyczucia trendów i umiejętności analitycznych, czym musi kierować się w swojej pracy i jakie są konsekwencje jego błędów. Nie zabraknie zapewne wielu zaskakujących anegdot i ciekawostek wziętych z codziennej pracy naszych prelegentów:

- Robert Ryżek - może się pochwalić już 3-letnią pracą w charakterze kupca w luksusowym domu handlowym Vitkac. Mówi, że "praca kupca w Vitkacu brzmi jak zajęcie marzeń, ale na te marzenia też trzeba sobie zapracować".

- Anna Cieplak – związana obecnie z Simple Creative Products, wcześniej z marką La Mania. Ma wszechstronną wiedzę z zakresu negocjacji, coachingu, komunikacji interpersonalnej i handlu międzynarodowego.

 

Instagram: @fmc_sgh

Uwaga! Na wydarzenie będą obowiązywać zapisy, do których link pojawi się na stronie wydarzenia 2 listopada o godzinie 19:00. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Fashion Management Club | warsztaty |

podobne artykuły