PL / EN
ELIE SAAB – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

ELIE SAAB – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Cekiny stanowią naturalne przedłużenie trendu.

W kolekcji Elie Saab na jesień zimę 2019/20 dominowała intensywna paleta kolorystyczna. Pojawiły się barwy nocy, takie jak kobalt i czerń, urozmaicone srebrzystym pyłem. Nie zabrakło cekinowych kombinezonów i asymetrycznych sukienek. Romantyzm tym razem wyrażono za pomocą kokard i transparentnych tiuli, a nie jak do tej pory, pasteli.

ELIE SAAB – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

W kolekcji Elie Saab na jesień zimę 2019/20 królowały rzeźbiarskie falbany. Unikalne formy sprawiły, że sukienki stanowiły wyraz inspiracji architekturą. Lekkie i krótkie modele midi przystrojono wiązaniem przy szyi, a całość uzupełniły wydłużające sylwetkę, kolorowe kozaki. Na pokazie libańskiego projektanta pojawiły się także kombinezony w odcieniu indygo, które z powodzeniem zastąpiły damskie smokingi. Chociaż w kolekcji dominowały gładkie tkaniny, to przewinęły się również wzory urozmaicone odcieniem starego złota.

Obowiązkowym punktem programu był także romantyzm. Tym razem wyrażony za pomocą sukni z tafty z napompowanymi bufami i prześwitujących warstw skomponowanych z pierzami i motywami serca. Wśród dodatków przewinęły się szarfy z kokardami i skórzane paski noszone po dwa naraz. Fantazyjnym akcentem były tiulowe rękawy w baśniowym klimacie. Natomiast strojne falbany w połączeniu z koronką dodały stylizacjom wykwintności. To błysk, cekiny i złote kryształki uczyniły kolekcję magiczną, a wszystko to dopełniły czerwień w odcieniu wina, indygo i choinkowa zieleń.

POLECAMY: ELIE SAAB – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Elie Saab - trendy na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

Okryjcie świat mody w kolekcji Elie Saab na jesień zimę 2019/20, w której dominowały rzeźbiarskie falbany i pełne dramatyzmu tiule, skontrastowane z romantycznym motywem serca.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Elie Saab | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły