PL / EN
ALEXANDER MCQUEEN – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

ALEXANDER MCQUEEN – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Efektowne drapowania, aplikacje 3D i gigantyczne bufy.

Doskonale skrojone marynarki, malownicze róże i liryczne drapowania przełamane mocnym punkowym brzmieniem – oto trendy na pokazie Alexandra McQueena na jesień zimę 2019/20 w wydaniu Sarah Burton.

ALEXANDER MCQUEEN – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Pokaz Alexandra McQueena w wydaniu Sarah Burton stanowił ukłon w stronę tradycji domu mody, ale też kultury brytyjskiej, na którą składa się m.in. muzyka punk. W jesienno-zimowej kolekcji 2019/20 widzieliśmy malownicze sukienki z drapowaniami, które zestawiono z ciężkimi, sznurowanymi butami typu glany. Doskonale skrojone damskie garnitury występowały w mocnych odcieniach granatu i czerwieni, sprawiając, że cała sylwetka nabrała dynamicznego charakteru. Moda stała się sposobem na ekspresję. Podczas pokazu królowały także skórzane płaszcze dekorowane kraciastymi wstawkami. Sukienki pełne dramatyzmu zdobiły hafty, a najmodniejsze modele uzupełniły ramiączka. Płaszcze natomiast zachwyciły za sprawą aplikacji – kwiatów ułożonych metodą 3D. Wśród ultra kobiecych motywów znalazły się niebieskie róże oraz romantyczne drapowania. I tak jak zawsze, w kolekcji Alexandra McQueena elegancja mieszała się z prowokacją, delikatność tkanin z odważnymi cięciami, a zmysłowe dekolty z butami zainspirowanymi ciężkim punkowym brzmieniem.

POLECAMY: ALEXANDER MCQUEEN - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

Alexander McQueen - sylwetki na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

Całą kolekcję Alexandra McQueena na jesień zimę 2019/20, w której pojawiły się sukienki przypominające kunsztowne modele haute couture, zobaczycie w galerii zdjęć.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: pokaz mody | jesień zima 2019/20 | ALEXANDER MCQUEEN | TRENDY |

podobne artykuły