PL / EN
DOSKONAŁY WYNIK GRUPY PPR W ROKU 2011

DOSKONAŁY WYNIK GRUPY PPR W ROKU 2011

Grupa PPR, która w swoim portfolio posiada marki luksusowe z branży mody czy lifestyle'u w tym m.in. Gucci, rok 2011 zakończyła ogromnym sukcesem. Poznajcie szczegóły!

Prezes grupy PPR François-Henri Pinaul może z duma spoglądać na wyniki za rok 2011. Mimo wielu przeciwności, z jakimi borykają się firmy na całym świecie, francuski koncern notuje bardzo wysokie wzrosty. Zysk ze sprzedaży w całym roku 2011wyniósł 12,227 mln euro, co w porównaniu do roku 2010 daje aż 26,4 % zmianę.

 

Jak komentuje prezes: Wynik, jaki PPR uzyskał w roku 2011 jest wprost zachwycający. To efekt kombinacji takich cech jak jakość naszych produktów, atrakcyjność marek oraz zaangażowanie pracowników. Jestem przekonany o tym, że przekształcanie się naszej grupy w bardziej spójną i zintegrowaną przyczyni się do dalszego rozwoju zarówno nas jako całości, jak i każdej z marek z osobna.


Rok 2011 przyniósł w PPR kilka kluczowych zmian, jedną z nich była reorganizacja w oddziale marek luksusowych, które od lutego zeszłego roku podlegają bezpośrednio dyrektorowi generalnemu i prezesowi PPR - François-Henri Pinaul.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: PPR | rynek |

podobne artykuły