PL / EN
DOM WOKALISTKI FLORENCE WELCH W VOGUE US

DOM WOKALISTKI FLORENCE WELCH W VOGUE US

Zobaczcie jak mieszka, uznawana za ikonę stylu, wokalistka Florence Welch z Florence and the Machine! Jej londyński eklektyczny dom odwiedziła redakcja Vogue US.

Kwieciste wzory, zwiewne materiały, retro kroje sukienek, kapelusze z szerokim rondem, boho styl w nowoczesnym wydaniu, szaleństwo, a z drugiej strony iście angielska powściągliwość zapięta na ostatni guzik pod szyją. Ciężko określić jednoznacznie styl wokalistki Florence Welch, liderki grupy Florence and the Machine.

 

Angielka już w sierpniu zagra swój pierwszy koncert w Polsce podczas Coke Live Music Festival. Specjalnie na jej występy dom mody Gucci stworzył serię projektów oddający jej nieco gotycki i retro styl. Jednak, na co dzień Brytyjka nie gustuje jedynie w ubraniach od najsłynniejszych marek. Znana jest z zamiłowania także do rzeczy vintage, co widać również po jej londyńskim domu, do którego zaprosiła redakcję Vogue US.


Choć ma już 26 lat jest to jej pierwsze własne lokum – wcześniej mieszkała w swoim rodzinnym domu, ale do przeprowadzki zmusiły ją… ubrania! Zajmowały nie tylko jej całą sypialnię, ale także pokój jej brata. Dom w południowej części Londynu, 10 minut drogi od mamy, pomogła Florence urządzić przyjaciółka rodziny - Carolyn Benson, która w wystroju postawiła przede wszystkim na eklektyzm.

 

Bibeloty z targu antyków, rodzinne pamiątki, rzeczy vintage rodem z babcinego mieszkania, sofy w napoleońskim stylu, staroangielskie meble i wnętrza gregoriańskiego domu – czy gdzieś indziej Florence pasowałaby bardziej?

 

Zobaczcie, więc jak mieszka wokalistka!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Vogue US | Florence Welch | Florence and the Machine | design | wnętrza |

podobne artykuły