PL / EN
DESIGN W INTERNECIE – SHOWROOM SQUARE SPACE

DESIGN W INTERNECIE – SHOWROOM SQUARE SPACE

Dla powiększającej się wciąż grupy miłośników designu powstało kolejne miejsce warte odwiedzenia w internecie. Poznajcie inspirującą platformę SQUARE SPACE oferującą projekty z każdej półki.

Miejsce to powstało z miłości do designu – pięknych przedmiotów i wnętrz. Kryje w sobie meble praktycznie w każdym stylu od włoskiego, poprzez francuski i angielski, aż do skandynawskiego. Tutaj od podstaw urządzimy nie tylko swoje mieszkanie, ale także ogród. Maja Krajewska, projektantka wnętrz stworzyła przestrzeń, w której przejrzyste formy łączą się z luksusem i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta.

 

Mowa o warszawskim showroomie SQUARE SPACE, który do tej pory był jedynie stacjonarny, a teraz działa również, jako internetowa platforma zakupowa. Zgromadzono tam ponad 300 firm z m.in. Danii, Szwecji, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA, dzięki czemu jest, w czym wybierać. Tuż obok elementów oświetlenia, tapet, dywanów, tkanin równie wiele propozycji zostało zebranych specjalnie dla ogrodu. Poza oferowanymi produktami istnieje także możliwość stworzenia własnego, indywidualnego projektu, choć cała oferta sklepu jest naprawdę imponująca.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie co, między innymi można znaleźć w ofercie SQUARE SPACE!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Square Space | design | showroom |

podobne artykuły