Logotyp serwisu lamode.info
DOLCE & GABBANA – POKAZ WIOSNA LATO 2020

DOLCE & GABBANA – POKAZ WIOSNA LATO 2020

Klimat safari i sycylijskiej dżungli!

Spis treści

1. DOLCE & GABBANA – INSPIRACJE NA POKAZIE WIOSNA LATO 2020

2. DOLCE & GABBANA – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Klimat safari, sycylijska dżungla, moc kwiatów i zwierzęce printy na ubraniach. Oto pokaz Dolce & Gabbana na wiosnę lato 2020!

DOLCE & GABBANA – INSPIRACJE NA POKAZIE WIOSNA LATO 2020

W tym sezonie Domenico Dolce i Stefano Gabbana ponownie składają hołd ultra kobiecości i radosnej naturze, projektując wakacyjną kolekcję. Po inspiracje wyruszają na sycylijską dżunglę, ukazując tropikalne motywy na ponad stu sylwetkach modelek. Ubrania pokrywają deseniami palm i ananasów, ale to nie wszystko. W ich kolekcji nie brakuje także odwołań do safari, dzięki którym pamięcią sięgamy do projektów Yves’a Saint Laurenta oraz filmu „Pożegnanie z Afryką”. Jednak włoski duet interpretuje trend na nowo, silniej eksponując zmysłowość.

Dolce & Gabbana - tropikalna kolekcja na wiosnę lato 2020 (fot. East News)

DOLCE & GABBANA – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Na wybiegu Dolce & Gabbana na wiosnę lato 2020 zobaczycie piaskowe kombinezony ożywione czerwoną szminką na ustach oraz apaszką wplecioną we włosy. Militarne szmizjerki, z kolei zdobią torebki noszone na skos. Tak więc trendy safari doskonale współgrają z ultra dziewczęcymi dodatkami, a nawet butami na platformie z biżuteryjnym detalem. Odcienie khaki urozmaicają zwierzęce desenie. Tak więc na płaszczach, topach i koszulach z wiązaniem pojawiają się cętki i motywy zebry. Połączenie spodni z kieszeniami z gorsetem nadaje kolekcji jeszcze bardziej sensualnego charakteru. Jednym z najsilniej zaakcentowanych trendów przez włoski duet są tropikalne printy. Na sukienkach modelek widnieją obrazy zwierząt, a długie powłóczyste modele zdobią palmy i owoce. Jeśli kochacie klasykę, mamy dla Was dobrą wiadomość. Dolce & Gabbana w swojej linii przewidzieli, jak zawsze, miejsce na czarne, ołówkowe sukienki, nawiązujące do estetyki lat 50. 

POLECAMY: DOLCE & GABBANA - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Wszystkie sylwetki z tropikalnego pokazu Dolce & Gabbana na wiosnę lato 2020, zobaczycie w naszej galerii zdjęć. 

tagi: Dolce & Gabbana | wiosna lato 2020 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły