PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DOLCE & GABBANA – POKAZ WIOSNA LATO 2019

DOLCE & GABBANA – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Celebracja kobiecości i piękno, które nie zna podziału na wiek czy rozmiar.

Moda, która nie zna podziałów i granic w interpretacji Dolce & Gabbana. Zobaczcie wiosenno-letni pokaz 2019 włoskiego duetu.

DOLCE & GABBANA – INSPIRACJE NA POKAZIE

Założeniem pokazu Dolce & Gabbana na wiosnę i lato 2019, było to, aby każda kobieta czuła się dobrze w swojej skórze i emanowała naturalną pewnością siebie, niezależnie od wieku, czy typu sylwetki. Duet Dolce & Gabbana zaprezentował więc na wybiegu różnorodność, którą symbolizowały nie tylko kolorowe, pełne printów ubrania, ale także modelki i aktorki, które są z marka związane od lat m.in. Monica Bellucci, czy Ashley Graham. Na scenę mody powróciła także Carla Bruni, muza projektantów, piosenkarka i żona 23. prezydenta Francji Nicholasa Sarkozy’ego.


Dolce & Gabbana, pokaz mody na sezon wiosna lato 2019 (fot. East News, kolaż Lamode.info)

DOLCE & GABBANA – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Duet Dolce & Gabbana  już od lat jest wierny barokowej estetyce, którą wyraził poprzez szlachetne i luksusowe tkaniny, takie jak żakard, czy brokatowy jedwab, stanowiące już same w sobie ozdobę. Nie zabrakło także włoskich akcentów w postaci grochów sypiących się po sukienkach, czy gorsetów wszytych w dopasowane, ołówkowe modele. Na pokazie widzieliśmy pełne przepychu garnitury z długą marynarką i spodniami w kant. Liryczne kroje sukienek dekorowanych bufami i usłanych haftowanymi różami zdobiły duże kolczyki typu bombki i kwieciste wianki w formie korony. Jak na włoski dom mody przystało, modelki maszerowały także w ultra kobiecych mini spódniczkach zestawionych z bluzą, na której widniały inspirujące hasła „The Original. The Only One. The First”.

POLECAMY: DOLCE & GABBANA WIOSNA LATO 2018

W galerii prezentujemy zdjęcia sylwetek z wiosenno-letniego pokazu 2019. Odkryjcie włoską estetykę pełną ornamentów, dekoracyjnych haftów i złotych akcesoriów, charakterystycznych dla duetu Dolce & Gabbana.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Dolce & Gabbana | pokaz mody | wiosna lato 2019 |

podobne artykuły