PL / EN
DEKORACJE WIELKANOCNE: STYLOWE POMYSŁY DLA DOMU

DEKORACJE WIELKANOCNE: STYLOWE POMYSŁY DLA DOMU

Trwa trend na ekologiczne dekoracje i naturalne materiały - zobaczcie!

WIELKANOC: ŚWIĄTECZNE DEKORACJE 2018

Trendy wnętrzarskie, podobnie jak modowe, zmieniają się co roku niczym w kalejdoskopie. Jakie tendencje przyniesie ze sobą początek wiosny i zbliżające się Święta Wielkanocne? Metamorfozom ulegną modne dekoracje, a w naszych domach pojawią się tętniące życiem nowości.

Tej wiosny, również na stole wielkanocnym królować będzie trend eko. Ten lekki i bezpretensjonalny styl powraca pod postacią świątecznych dodatków - możecie bawić się wikliną, rafią, sznurkami i filcem, bo ekologiczne dekory łatwo jest wykonać samodzielnie. Jeśli nie planujecie zakupu nowych ozdób, spróbujcie sami upleść wianek z gałązek wierzby lub wykonać stroik z rzeżuchy, a bukiet tulipanów zanurzyć w szklanej, wiszącej doniczce. A jeśli nie jesteście fanami robienia własnoręcznie pisanek, kamienne lub drewniane znajdziecie w ofercie Miloo i Zara Home.

W tym sezonie żegnamy również syntetyczne tkaniny oraz bogaty styl glamour. Zamiast tego postawcie na naturalny len i bawełnę, które wprowadzą do waszego domu odrobinę rustykalnego ciepła. Warto pokusić się nie tylko o obrusy i podkładki pod talerze, ale również materiałowe dekoracje. Jeśli obawiacie się, ze całość może wypaść zbyt skromnie, postawcie na intensywne kwiatowe wzory – a przede wszystkim, zajrzyjcie do naszej galerii inspiracji!

POLECAMY: TRENDY WNĘTRZARSKIE 2018 - ŁAZIENKI

 

 

video

GIVENCHY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Wielkanoc | dekoracje | design | trendy | TRENDY |

podobne artykuły