PL / EN
DEKORACJE WIELKANOCNE 2019 - STYLOWE POMYSŁY DLA DOMU

DEKORACJE WIELKANOCNE 2019 - STYLOWE POMYSŁY DLA DOMU

Proste pomysły na najmodniejsze wnętrze i dekorację świątecznego stołu.


 

 

Szukacie prostych pomysłów na modną dekorację wnętrz i świątecznego stołu? Zobaczcie, jak w łatwy sposób stworzyć świeżą, wiosenną przestrzeń, która sprawi, że tegoroczna Wielkanoc będzie naprawdę wyjątkowa.

POLECAMY: WYSTAWY MODOWE, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ W 2019 ROKU

WIELKANOC 2019 - DEKORACJA STOŁU I WNĘTRZA

Trendy wnętrzarskie, podobnie jak modowe, potrafią zmieniać się w zawrotnym tempie. Ale w obu wypadkach w ostatnich sezonach obserwujemy wyraźny zwrot w stronę naturalnych, ekologicznych materiałów i minimalizmu, który tej wiosny ożywi energiczna żółć, zieleń i złoto, a całość ukoją spokojne odcienie drewna.

W tym roku na wielkanocnym stole królować będą lekkie, naturalne materiały, takie jak len, bawełna, słoma, rafia czy wiklina. Postawcie na ręcznie wykonane ozdoby ze świeżych kwiatów, gałązek i roślin, które pięknie dopełnią świąteczny stół i ozdobią drzwi Waszego domu. W ofercie popularnych marek wnętrzarskich znajdziecie również kolorową, kwiatową porcelanę, wiosenne serwetki i obrusy, czy pozłacane sztućce z drewnianymi uchwytami. Wybierzcie również wysoki, teksturowany wazon, plecione koszyki i wyszywane poduszki, które ocieplą Wasze wnętrze.

W galerii poniżej znajdziecie inspiracje na dekorację wielkanocnych wnętrz i świątecznego stołu oraz kilka zakupowych podpowiedzi - zobaczcie, jak w prosty sposób stworzyć modną, wiosenną przestrzeń na nadchodzące święta.


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Wielkanoc | dekoracje | wnętrza | wiosna lato 2019 |

podobne artykuły