PL / EN
COS I BIURO PROJEKTOWE NENDO NA SALONE DEL MOBILE

COS I BIURO PROJEKTOWE NENDO NA SALONE DEL MOBILE

Zobaczcie efekty współpracy marki COS z biurem projektowym Nendo, które zaprezentowano w czasie targów Salone del Mobile. Poznajcie szczegóły!

Moda ponownie połączyła siły z designem! Wszystko z okazji słynnych targów Salone del Mobile, na których po raz kolejny pojawiła się marka COS. Tym razem zaprezentowała stworzoną przy współpracy ze studiem projektowym Nendo instalację, za której tło posłużyła klasyczna biała koszula. Odzwierciedla ona połączenie współczesnego stylu z funkcjonalnością, czyli to, czemu hołduje brand oraz filozofię polegającą na zmianie wyobrażenia o przedmiotach codziennego użytku, którą wyznaje Nendo.

 

„Skupiliśmy się na zaprojektowaniu instalacji, która pozwoli współgrać koszulom z konstrukcją instalacji. W chwili, gdy zostaną wyeksponowane, białe koszule nieoczekiwanie stają się kolorowe, jak gdyby to przestrzeń, w której się znajdują, nadała im koloru” – tak o pomyśle mówi założyciel studia, Oki Sato. A jak współpracę komentują główni projektanci damskiej i męskiej linii COS - Karin Gustafsson i Martin Anderson? „Świat designu jest dla nas ogromnym źródłem natchnienia. Możliwość wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu, jakim są targi Salone del Mobile stanowi ważną inspirację dla rozwoju marki”. Tym bardziej, że jak sami przyznali - od lat uważnie śledzą i podziwiają działania studia Nendo.

 

Zwieńczeniem tego niezwykłego partnerstwa jest towarzyszący projektowi COS x Nendo Concept Store przy Via dell’Erbe, w którym od 8 do 13 kwietnia znajdziecie kolekcję COS oraz produkty studia Nendo.

 

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Nendo | Salone del Mobile | design | COS |

podobne artykuły