Logotyp serwisu lamode.info
CHŁOPIĘCY ŚWIAT – POKAZ FRANKIE MORELLO NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

CHŁOPIĘCY ŚWIAT – POKAZ FRANKIE MORELLO NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

Męska kolekcja Frankie Morello  to prawdziwa gratka dla wiecznych chłopców i niepoprawnych urwisów.

Frankie Morello przywołuje mit wiecznego chłopca i udowadnia, że w drobnych, pozostałych nam po dzieciństwie słabościach nie ma nic złego. Przeciwnie, pielęgnowanie w sobie dziecka pozwala nam w pełni wykorzystywać tę niewielką ilość czasu, jaką mamy na zabawę i odpoczynek. W wakacje panowie mogą zrzucić garnitury, założyć poszarpane jeansy i za duży t-shirt, wielką czapkę z daszkiem – by znów poczuć się jak biegający po podwórku nastolatek.

 

W kolekcji dominują mocne, soczyste kolory, sportowe kroje, obszerne, niekrępujące ruchów formy. Niezwykle ważne są dodatki – kolorowe adidasy za kostkę (oczywiście, nonszalancko rozsznurowane), założone na bakier czapki z daszkiem, wielkie plecaki… Jedną z kluczowych inspiracji jest moda surferów – podobnie jak marka Marni, Frankie Morello  postanowił wykorzystać piankę jako materiał na kurtki i spodnie.

 

A może czas na powrót do dzieciństwa? Musimy Wam zdradzić (i może Was to przekona), że choć kobiety często deklarują, że wolą mężczyzn dojrzałych i odpowiedzialnych… to nie od dziś wiadomo, że chłopięcemu urokowi też potrafią sie poddać.

 

tagi: pokaz | wiosna-lato 2011 | Frankie Morello |

podobne artykuły