Logotyp serwisu lamode.info
CHLOÉ  WSPÓŁPRACUJE Z MARCHEN – EKSPERTEM W BRANŻY OKULARÓW

CHLOÉ WSPÓŁPRACUJE Z MARCHEN – EKSPERTEM W BRANŻY OKULARÓW

Francuski dom mody Chloé zdecydował się nawiązać współpracę z amerykańską firmą Marchen - ekspertem w dziedzinie okularów. Poznajcie szczegóły.

Francuski dom mody Chloé nawiązał współpracę ze zlokalizowanym w Nowym Jorku przedsiębiorstwem Marchen Eyewear. Od września 2012 w sklepach dostępna będzie kolekcja okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych z logo Chloé, wykonana przez amerykańską firmę.

 

Marchen w branży mody uchodzi za eksperta w dziedzinie okularów. W jego fabrykach produkowane są kolekcje dla takich marek jak Calvin Klein, Diane von Furstenberg, Fendi, Jil Sander, Karl Lagerfeld, Michael Kors, Lacoste czy Valentino.


Precyzja wykonania, dbałość o jakość i najdrobniejsze szczegóły oraz najnowsze technologie, jakimi dysponuje przedsiębiorstwo, pozwala na tworzenie produktów, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Do tej pory dom mody Chloé współpracował w tym zakresie z firmą L’Amy. Czy za zmianą partnera biznesowego, zmieni się też styl kolekcji? O tym przyjdzie się nam przekonać jesienią.

tagi: Chloé | Marchen | rynek | Chloe |

podobne artykuły