Logotyp serwisu lamode.info
CHANEL ELECTRO – zegarki inspirowane muzyką lat 90.

CHANEL ELECTRO – zegarki inspirowane muzyką lat 90.

Oda do koloru i obietnica swobodnego wyglądu na każdy dzień tygodnia.

Spis treści

1. Zegarki CHANEL ELECTRO

2. PREMIÈRE ELECTRO BOX

CHANEL prezentuje kapsułową kolekcję zegarków CHANEL ELECTRO, z graficznymi kodami zapożyczonymi z kultury electro.

W latach 90. ten gatunek muzyczny electro stanowił radykalnie oryginalne odzwierciedlenie nocnego życia i atmosfery, w której się rozwijał.


Electro wyszła szybko poza granice muzyki, tworząc autentyczną kulturę estetyczną. Jej uniwersalność stała się wszechogarniającym, zmysłowym, graficznym doświadczeniem, które wykraczało poza dźwięk. Tym samym, ściśle związana z miejscami, w których ewoluowała, kultura electro rozwinęła się w pełnoprawny gatunek artystyczny.

Zegarki CHANEL ELECTRO

Sednem tej narracji stała się konfrontacja czerni i bieli z kolorem w nowej linii CHANEL Watches. Kolor świeci na biało, a głęboka czerń wzmacnia kolor.


Pomyślałem, że ta kolekcja kapsułowa jest uosobieniem performansu, zapraszając nasze klasyki do transformacji na scenie electro i czerpania inspiracji z kodów tego świata” - wyjaśnia Arnaud Chastaingt, dyrektor Fine Watchmaking Studio.

PREMIÈRE ELECTRO BOX

CHANEL Première przedstawia kapsułę Electro z siedmioma dziełami zegarmistrzowskimi ulokowanymi w specjalnym pudełku prezentacyjnym.


PREMIÈRE ELECTRO BOX to graficzny poliptyk składający się z 7 zegarków ułożonych w niezwykle żywe pole kolorów. To intensywny kontrast między głębią czerni a neonowymi kolorami skórzanych pasków okalających nadgarstek. Oda do koloru i obietnica swobodnego wyglądu na każdy dzień tygodnia.

#CHANELElectro #CHANELPremiere #CHANELWatches

CHANEL Electro (fot. materiały prasowe)

tagi: zegarki | Chanel |

podobne artykuły