Logotyp serwisu lamode.info
CALVIN KLEIN 205W39NYC JESIEŃ ZIMA 2018/19

CALVIN KLEIN 205W39NYC JESIEŃ ZIMA 2018/19

5 rzeczy, które musicie wiedzieć o popcorn’owej apokalipsie Rafa Simonsa!

 

Spis treści

1. CALVIN KLEIN 205W39NYC AW18/19

W telegraficznym skrócie: Są dwie rzeczy, w których Raf Simons jest zawsze bezbłędny – okrycia wierzchnie i swetry. Te pierwsze wyglądały na tak solidne, że przetrwałyby każdą burzę, żeby nie powiedzieć – apokalipsę.

Oto 4 rzeczy, które musicie wiedzieć o pokazie kolekcji Calvin Klein 205W39NYC na sezon jesień zima 2018/19, zanim zajrzycie do galerii zdjęć poniżej!

CALVIN KLEIN 205W39NYC AW18/19

 

POPCORN NA WYBIEGU

Tak, dobrze przeczytaliście. Wszystkie podłogi zaaranżowanej na potrzeby show przestrzeni przykryły zaspy popcornu. Prażona kukurydza, tak mocno kojarząca się kulturą Amerykanów, pojawiła się również w formie samych zaproszeń, czy torebek.

POP(fot. East News)

 

DYSTOPIJNA WIZJA RAFA SIMONSA

Dystopijna wizja belgijskiego projektanta postrzępiła na kawałki wszelkie kulturowe hierarchie, łącząc ze sobą wysokie i niskie referencje. Jednym słowem: tak, można oglądać Kardashianki i jednocześnie filozofować w myśli Foucaulta.

 

KRESKÓWKI SĄ FAJNE

Kreskówki są fajne. Wystarczy spojrzeć na swetry z motywami z Looney Tunes (Zwariowane Melodie). Raf Simons pokazał nam swoją wizję apokalipsy, czy też inwazji obcych, a nas ubranych w odblaskowe kurtki i foliowe kapelusze.

raf(fot. East News)

 

KAŻDY CHCE NOSIĆ CALVIN KLEIN 205W39NYC

Łącznie z połową Hollywood. W pierwszym rzędzie na pokazie kolekcji jesień zima 2018/19 pojawiła się Nicole Kidman, Lupita Nyong’o, Isabelle Huppert, Millie Bobbie Brown, Kelela, Cindy Crawford, Karlie Kloss i wiele, wiele innych.

POLECAMY: STREET FASHION - 100 NAJLEPSZYCH STYLIZACJI Z NEW YORK FASHION WEEK

tagi: Raf Simons | jesień zima 2018/19 | TRENDY | CALVIN KLEIN |

podobne artykuły