PL / EN
BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD – MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD – MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA

Zawsze nienagannie ubrana i… uczesana! Jak fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej ocenił Tomek Bożek z salonu U Fryzjerów? Sprawdźcie i przeczytajcie podpowiedź jak uzyskać podobny look.

 

Jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i jedną z najlepiej ubranych. Jej stylizacje są zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach, a ich dopełnieniem jest nienaganna fryzura. Małgorzata Kożuchowska eksperymentowała z nią wiele razy, ale od kilku lat konsekwentnie wierna jest krótkim ścięciom. Dziś Tomek Bożek z salonu U Fryzjerów ocenia, w której wersji wygląda najlepiej i podpowiada jak uzyskać look a’la aktorka!

 

 

 

małgorzata kożuchowska fryzura

źródło: www.facebook.com/MalgorzataKozuchowska

 

Piękna kobieta, owalny kształt twarzy – w zasadzie w każdej fryzurze jest jej dobrze. W tej eleganckiej, stonowanej wersji wygląda ładnie, ale też poważniej, a – co za tym idzie – troszkę starzej. Podsumujemy to tak: aktorka wygląda tu dobrze, ale dlaczego ma wyglądać dobrze, skoro mogłaby wyglądać wystrzałowo? ;)

 

małgorzata kożuchowska

www.facebook.com/MalgorzataKozuchowska


Uwielbiamy Małgorzatę w tej wersji! Zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Takie postawione włosy odejmują aktorce lat, dodają zadziorności, odsłaniają idealny kształt twarzy. Mamy nadzieję, że macierzyństwo nie złagodzi gwiazdy i nadal będziemy mogli zobaczyć ją w tym wydaniu, bo jest hot!

 

A jeśli chcecie uzyskać look a’la Małgorzata Kożuchowska: umyjcie włosy lekkim szamponem, użyjcie lekkiej odżywki (jeśli włosy mają przez dłuższy czas pozostać postawione, nie mogą być obciążone). Przed wysuszeniem spryskajcie włosy solą morską – nada im fajnej, szorstkiej tekstury. Wysuszcie włosy z głową skierowaną w dół, a następnie nałożcie pastę, takim ruchem wgniatającym. Na koniec utrwalcie lakierem. I pamiętajcie: we wszystkim ważny jest umiar, przecież nie chodzi o osiągnięcie efektu kasku, a o fajną, lśniącą, elastyczną fryzurę.

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Małgorzata Kożuchowska | fryzury gwiazd | bitwa na włosy | U Fryzjerów | Tomek Bożek |

podobne artykuły