PL / EN
BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD – DAVID BECKHAM

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD – DAVID BECKHAM

Piłkarz, ojciec, mąż i jeden z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. David Beckham ma wszystko! Także świetny gust. Tym razem ten dotyczący włosów ocenia Tomek z salonu U Fryzjerów.

Od nastoletniej gwiazdy piłki nożnej do jednego z najsłynniejszych sportowców na świecie, najprzystojniejszego mężczyzny globu i przykładnego ojca i męża - jak widać David Beckham przebył naprawdę długą drogę! Dziś uznawany jest za wzór wielu mężczyzn w kwestii ubioru, choć kiedyś była to kwestia bardzo dyskusyjna. Teraz zalicza się do grupy najlepiej ubranych, a wraz ze swoją żoną Victorią po latach nieudanych wyborów stanowią prawdziwie stylową parę.

 

Piłkarz także nie zawsze dobrze trafiał w kwestii wyboru fryzur, jednak ostatnimi czasy prezentuje się wyjątkowo dobrze! Dwie z nich ocenia Tomek Bożek z salonu U Fryjzerów i podpowiada na którą powinni postawić panowie o podobnej urodzie.

 

 

david beckham fryzura lamode.info

źródło: www.facebook.com/Beckham

 

David jest mega przystojnym facetem. Ma owalny kształt twarzy, więc może sobie pozwolić na naprawdę wiele. Wygolone boki wyglądają u niego fajnie, ale nie w tej wersji. Włosy są za mocno postawione, ta ”kopuła” za duża. Wydłuża jego już pociągłą twarz, dając mało korzystny efekt, trochę jak u kosmity. Jeśli więc piłkarz chce mieć wygolone boki, to góra powinna być spokojniejsza, mniej wyciągnięta do góry.

 

david beckham fryzura lamode.info

źródło: www.facebook.com/Beckham

 

Jesteśmy na tak! Ta fryzura nie zaburza proporcji piłkarza, a podkreśla atuty, czyli owalną twarz i ładnie zaznaczoną linię szczęki. Włosy są dobrze wycieniowane, z większą objętością i grzywką u góry, więc głowa od razu zyskuje idealny kształt. Poza tym fryzura nadaje Davidowi nonszalancji, co na pewno doceniają jego wielbicielki i wielbiciele ;)

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: David Beckham | fryzury gwiazd | bitwa na włosy | U Fryzjerów | Tomek Bożek |

podobne artykuły