PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK MIRANDA KERR DO 300 PLN

UBIERZ SIĘ JAK MIRANDA KERR DO 300 PLN

Marzy Wam się look w stylu Mirandy Kerr? Na wzór jednej z udanych stylizacji modelki, przygotowaliśmy dla Was zestaw, który skompletujecie za niewiele ponad 300 pln. Zobaczcie! 

Jest jedną z tych modelek, której codzienne stylizacje budzą większe zainteresowanie, niż kreacje od największych domów mody. Miranda Kerr, choć idealnie wpisuje się w myśl zasady, że „ładnemu we wszystkim ładnie”, udowadnia, że najprostsze rozwiązania i zestawienia kolorystyczne są kluczem do sukcesu udanej stylizacji.

 

Nam spodobał się jeden z tych looków modelki, w którym Miranda zdecydowała się na bardzo kobiece, a zarazem proste i klasyczne elementy garderoby. Basicowy t-shirt zestawiła z krótkimi skórzanymi szortami, które świetnie podkreśliły jej doskonałą figurę i niebotycznie długie nogi. Czarno- biały zestaw przełamują czółenka w jednym z najmodniejszych odcieni w tym sezonie, czyli bordo. Dodatki ograniczone zostały do czarnych okularów przeciwsłonecznych i skórzanej torebki, czyli obowiązkowych must have’ów każdej damskiej szafy.

 

Postanowiliśmy zainspirować się tą jedną z wielu udanych stylizacji Mirandy i odtworzyć ją przy wykorzystaniu rzeczy z popularnych sieciówek i w bardzo przystępnych cenach. Czy zatem można ubrać się jak Miranda Kerr i wyglądać modnie i z klasą za niewiele ponad 300 pln? Można! Poniżej znajdziecie dowody! 

 

 

UBIERZ SIĘ JAK MIRANDA KERR DO 300 PLN

Biały t-shirt H&M - 29, 90 pln; Okulary przeciwsłoneczne Reserved - 39, 99 pln; Czarne szorty z imitacji skóry H&M - 59, 90 pln; Torebka Mizensa - 69 pln; Bordowe czółenka DeeZee.pl - 129 pln

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Miranda Kerr | ubierz się jak | styl gwiazd | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły