PL / EN
MUST HAVE JESIEŃ 2014 - BAJKOWE I KOMIKSOWE UBRANIA W NATARCIU

MUST HAVE JESIEŃ 2014 - BAJKOWE I KOMIKSOWE UBRANIA W NATARCIU

Popart, postacie z Marvela czy ulubieniec z dzieciństwa Bambi – wszystko to znajdziecie w projektach światowej sławy projektantów i znanych sieciówkach. Zobaczcie przegląd ubrań inspirowanych bajkami i komiksami!

W tamtym roku bluzę z motywem sarenki Bambi domu mody Givenchy pokochały fashionistki z całego świata. Nosiła ją Beyonce, Lilly Allen czy Kim Kardashian, co sprawiło, że dołączyła ona do grona ajbardziej pożądanych rzeczy w 2013 roku. W nadchodzącym sezonie projektanci nie przestają eksploatować tematyki bajek, a dodatkowo ich zainteresowanie zwraca się także ku komiksom i twórczości Roya Lichtensteina.

 

Graficzne motywy i nadruki pojawiają się mniej lub bardziej obficie niemal na każdym elemencie garderoby – od szpilek przez legginsy aż po czapki z daszkiem. Givenchy pozostaje konsekwentnie oddane słynnej sarence, która tym razem zdobi sneakersy, u Alexandra McQueena w głównej roli występuje japońska Manga, a czapeczki od New Era to coś dla fanów kultowych już postaci Marvela. Komiksowo-bajkowy trend świetnie czuje się na ulicy i idealnie sprawdza się w codziennych stylizacjach. W swoich strojach możecie zarówno postawić na jeden motyw, jak i mieszać ze sobą rozmaite nadruki, tworząc szalone zestawienia. Unikajcie tylko przesady.

 

Nam szczególnie spodobała się spódnica midi w tej estetyce, która za sprawą printów nabrała zupełnie nowego charakteru. Zobaczcie wszystkie propozycje!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: must have | komiksowe ubrania | bajkowe nadruki | Givenchy | inspiracje |

podobne artykuły