PL / EN

BY AGATA TANTER

Autorska strona Agaty Tanter, Redaktor Naczelnej portalu LAMODE.INFO. Wywiady z osobowościami ze świata mody i kultury, street fashion, polecane miejsca, marki i produkty.
BIRGIT KOS: WYWIAD Z AMBASADORKĄ ZAPACHU BOSS THE SCENT PRIVATE ACCORD

BIRGIT KOS: WYWIAD Z AMBASADORKĄ ZAPACHU BOSS THE SCENT PRIVATE ACCORD

Agata Tanter w ekskluzywnej rozmowie z topmodelką i ambasadorką nowego zapachu marki Boss.

Olśniewająca, eteryczna, ale jednocześnie zdecydowana i konkretna – ambasadorka nowego zapachu Boss The Scent Private Accord For Her. Z Birgit Kos spotykamy się z okazji promocji perfum w Londynie, w niezwykłych wnętrzach hotelu Claridge’s. Modelkę pytamy o ulubione nuty zapachowe, pracę na planie kampanii promującej zapach, w której możemy obserwować niezwykłą grę zmysłów pomiędzy nią i Jamie`m Dornanem oraz o to, jak ważny w dzisiejszych czasach jest przekaz, który jest częścią historii Boss The Scent Private Accord For Her: „disconnect to reconnect your senses”.

Jaką rolę w Twoim życiu odgrywa zapach?

Dla mnie zapach to pewien rodzaj wykończenia. Kiedy się ubieram, nie czuję się gotowa, dopóki nie mam na sobie perfum. Dodają one pewności siebie, niezbędnej, gdy szykujesz się do wyjścia z domu. 

Idealne perfumy dla Ciebie – czym powinny się charakteryzować?

Najważniejsza jest dla mnie świeżość. Lubię zapachy świeże, młodzieńcze.


Kawa, kakao, mandarynka to tylko niektóre wyjątkowe nuty nowego zapachu BOSS THE SCENT Private Accord For Her. Który składnik należy do Twoich ulubionych?

Mandarynka. To jedna z kluczowych nut, którą poczułam, gdy pierwszy raz powąchałam tę kompozycję. Tak, jak wspomniałam, świeże, cytrusowe akordy należą do moich ulubionych

Jakiej kobiecie dedykowany jest nowy zapach?

To zapach, który spodoba się kobietom na całym świecie, jest ponadczasowy i odzwierciedla prawdziwą kobiecą naturę - silną, elegancką istotę, wyrafinowaną, świadomą swoich zalet i uwodzicielskiej siły. Zdecydowanie jest to zapach, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo.


Częścią historii BOSS THE SCENT Private Accord for Her jest uwodzenie. Czym ono jest w dzisiejszych czasach?

Obecnie żyjemy w dużej mierze w świecie wirtualnym, co zmieniło nieco sposób, w jaki ludzie komunikują się ze sobą, czy uwodzą nawzajem. Jednak mimo tego, że funkcjonujemy w erze technologii cyfrowej, kiedy spotykamy się w prawdziwym świecie, wszystko odbywa się dokładnie tak samo jak kiedyś. Zmysły się nie zmieniły, używamy ich w sposób naturalny, rodzi się w nas coś prawdziwego.

Czy właśnie dlatego kampania promująca perfumy zachęca nas do oderwania się od wirtualnego świata na rzecz tego realnego, w którym królują zmysły? To niezwykle ważny komunikat…

Dokładnie tak. Kampania porusza kwestie bardzo istotne w dzisiejszych czasach. Ta historia jest ważna i powinna być opowiedziana: oderwijcie wzrok od ekranów, spójrzcie na siebie nawzajem, pobądźcie ze sobą, odzyskajcie zdolność odczuwania zmysłami, nawiążcie prawdziwe relacje z ludźmi.


Agata Tanter i Birgit Kos

Jak wspominasz pracę na planie oraz współpracę z aktorem Jamie`m Dornanem?

Świetnie się rozumieliśmy. Obydwoje jesteśmy konkretni, więc nasza współpraca na planie i komunikacja przebiegały płynnie. Byłam debiutantką, jeśli chodzi o aktorstwo, a Jamie wykazał się ogromną cierpliwością. Obserwując go podczas pracy nad poszczególnymi scenami, wiele się nauczyłam. Myślę, że udało nam się stworzyć dobrą, miłą relację zawodową, czego efektem jest powstała kampania.

Na koniec, powiedz proszę co wyróżnia zapach Boss The Scent Private Accord For Her od innych dostępnych na rynku?

Jeśli chodzi o zapach, to jest on bardzo uniwersalny, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Często wącham perfumy i od razu czuję: to zapach dla starszej kobiety, a to dla ludzi młodych. Tych perfum może używać każdy, i to jest w nich naprawdę piękne.

 

Poznajcie bliżej zapach BOSS The Scent Private Accord For Her!


Nowy zapach damski marki BOSS w sprzedaży w Polsce dostępny jest w perfumeriach Douglas.

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Birgit Kos | wywiad | Agata Tanter | Hugo Boss |

podobne artykuły