PL / EN
JAMIE DORNAN I BIRGIT KOS - POZNAJCIE AMBASADORÓW ZAPACHU BOSS THE SCENT

JAMIE DORNAN I BIRGIT KOS - POZNAJCIE AMBASADORÓW ZAPACHU BOSS THE SCENT

„Dla mnie, BOSS reprezentuje wyrafinowanie i elegancję. Dlatego też jestem podekscytowany dołączeniem do rodziny HUGO BOSS jako nowy ambasador BOSS THE SCENT" – powiedział Jamie Dornan.

BOSS Parfums prezentuje kolejny rozdział w historii perfumiarstwa. Nowa kampania BOSS THE SCENT oraz jej ambasadorowie: Jamie Dornan oraz Birgit Kos zgłębiają fenomen uwodzenia w erze cyfrowej. Poznajcie bliżej bohaterów projektu!

JAMIE DORNAN: O AMBASADORZE ZAPACHU BOSS THE SCENT

Większość kojarzy go przede wszystkim z postacią Christiana Greya, którą zdecydował się zagrać zaraz po tym, jak Charlie Hunnam odmówił mu roli w ekranizacji książki E.L.James. Kariera Jamiego Dornana rozpoczęła się jednak jeszcze zanim „Pięćdziesiąt twarzy Greya” ujrzało światło dzienne. Ci, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o aktorze, mogą sięgnąć po książkę Alice Montgomery - „Jamie Dornan. Wszystkie jego twarze”, która pojawiła się na rynku w lutym 2015 roku. Autorka biografii sięgnęła pamięcią do czasów, kiedy Dornan zaczynał pracę jako model Calvina Kleina oraz skupiła się na najważniejszych aktorskich dokonaniach, zwłaszcza roli 32-letniego Irlandczyka w serialu „Upadek” (The Fall).

Na tym jednak nie koniec…

W tym roku Jamie Dornan podjął się kolejnego projektu, promując zapach BOSS THE SCENT u boku Birgit Kos. Aktor zgodnie z wizją Bruno Jovanovuc’a, twórcy zapachu dla Niego, wcielił się w rolę mężczyzny w stylu Jamesa Bonda w nienagannie skrojonym garniturze marki Boss, widywanego w towarzystwie oszałamiająco pięknej kobiety. „Dla mnie, BOSS reprezentuje wyrafinowanie i elegancję. Dlatego też jestem podekscytowany dołączeniem do rodziny HUGO BOSS jako nowy ambasador BOSS THE SCENT" – powiedział Jamie Dornan.

Jamie Dornan x BOSS: kampania perfum BOSS THE SCENT (fot. materiały prasowe)

BIRGIT KOS: O AMBASADORCE ZAPACHU BOSS THE SCENT

Birgit Kos to topowa modelka o holenderskich korzeniach, która podbiła już świat high fashion. Swoją przygodę rozpoczęła w wieku 14 lat – nastolatka została dostrzeżona podczas zakupów przez reprezentanta agencji modelek. Jednak surowe kryteria dotyczące wymiarów sprawiły, że Birgit na moment porzuciła zamysł o wielkiej karierze. Rok później jej tata zachęcił ją do udziału w konkursie organizowanym przez Elite Model Look. Opłacało się. Birgit Kos otrzymała kontrakt i błyskawicznym tempie podbiła świat mody. Ozdobiła rozmaite edycje magazynów: od Marie Claire, przez Elle, aż po Vogue’a oraz chodziła na pokazach prestiżowych domów mody, takich jak Versace, Moschino czy Etro.

Birgit Kos na okładce holenderskiego Vogue'a, wrzesień 2018

W 2018 roku Birgit Kos została zaproszona do grona ambasadorów marki BOSS, prezentując najnowszą odsłonę perfum HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE ACCORD FOR HER. „To zapach, który spodoba się kobietom na całym świecie, jest ponadczasowy i odzwierciedla prawdziwą kobiecą naturę - elegancką istotę, wyrafinowaną, świadomą swoich zalet i uwodzicielskiej siły” – powiedziała holenderska modelka w wywiadzie dla Lamode.info.

Jak Birgit Kos podsumowała pracę z Jamiem Dornanem dla marki BOSS? „Świetnie się rozumieliśmy. Obydwoje jesteśmy konkretni, więc nasza współpraca na planie i komunikacja przebiegały płynnie. Byłam debiutantką, jeśli chodzi o aktorstwo, a Jamie wykazał się ogromną cierpliwością. Obserwując go podczas pracy nad poszczególnymi scenami, wiele się nauczyłam. Myślę, że udało nam się stworzyć dobrą, miłą relację zawodową, czego efektem jest powstała kampania” – powiedziała modelka.

Birgit Kos x BOSS: ambasadorka zapachu BOSS THE SCENT (fot. materiały prasowe)

BOSS THE SCENT: KAMPANIA Z JAMIEM DORNANEM I BRIGIT KOS

Jamie Dornan i Birgit Kos, ambasadorowie kampanii reklamowej BOSS THE SCENT w filmie wyreżyserowanym przez Drake’a Doremusa, wcielili się w role mężczyzny i kobiety BOSS, ukazując, jak doświadczać spotęgowanej zmysłowości. Poruszeni siłą BOSS THE SCENT, bohaterowie rozpoczęli swoje spotkanie w maskach VR. Pomimo tej bariery doszło między nimi do połączenia. Ułatwiając przejście z jednego świata do drugiego, BOSS THE SCENT zadziałał niczym pomost między światem wirtualnym a rzeczywistym. Gdy doszło do splatania ich zmysłów, oboje zbliżyli się do siebie, aż stało się jasne, że musieli zapomnieć na moment o rzeczywistości wirtualnej, aby połączyć się w realnym świecie. W ramach nowego rozdziału kampania cyfrowa, rozgrywająca się na wielu platformach, zachęciła konsumentów, aby oderwali się od ekranów, po to, by odzyskać kontakt ze swoimi zmysłami.

Jamie Dornan i Birgit Kos: ambasadorowie zapachu BOSS THE SCENT (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: BOSS THE SCENT – MOC ZAPACHU W ERZE CYFROWEJ

W galerii prezentujemy zdjęcia z kampanii reklamowej zapachu BOSS THE SCENT z udziałem Birgit Kos i Jamiego Dornana.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Jamie Dornan | Birgit Kos | zapachy | BOSS THE SCENT | kampania |

podobne artykuły