PL / EN
BOSS THE SCENT – MOC ZAPACHU W ERZE CYFROWEJ

BOSS THE SCENT – MOC ZAPACHU W ERZE CYFROWEJ

Zbliż się do rzeczywistości dzięki BOSS THE SCENT!

BOSS Parfums prezentuje kolejny rozdział w historii perfumiarstwa: nowa kampania BOSS THE SCENT zgłębia fenomen uwodzenia w erze cyfrowej oraz transcendentalną moc zapachu. 

BOSS THE SCENT: ZMYSŁOWE PERFUMY

Czy naprawdę można stworzyć więź z kimś, kogo nigdy nie spotkaliśmy? Czy można poczuć bliskość innej osoby, nie znając jej w realnym życiu? Choć żyjemy w wirtualnym świecie, w którym spotykamy się, rozmawiamy i nawiązujemy relacje, siedząc przed ekranem, to ta forma kontaktu nie jest w stanie dać nam nic więcej. Tylko w prawdziwym życiu zmysły mogą się ze sobą splatać. Widok. Dźwięk. Dotyk. Zmysł powonienia.

Prawdą jest, że nic nie może konkurować z chemią, jaka powstaje w realnym życiu. Nie możemy dłużej tkwić przed ekranami. Musimy się od nich oderwać i podjąć działania zgodne z naszymi impulsami.

BOSS THE SCENT, perfumy (fot. materiały prasowe)

BOSS PARFUMS: PRZESŁANIE KAMPANII

Marka BOSS Parfums wylansowała swoją definicję uwodzenia w 2015 roku, wprowadzając na rynek BOSS THE SCENT. W swojej najbardziej autentycznej formie uwodzenie jest spotkaniem dwukierunkowym. Podróż rozpoczyna się od prostego aktu zbliżania się. Ale to intensywność zapachu wywołuje wzajemne przyciąganie. Kontynuując tę opowieść, nowa kampania BOSS Parfums ilustruje transcendentalną moc BOSS THE SCENT: zapach sprawia, że przekraczamy granice, rozpalając nasze najgłębsze pragnienie połączenia się w realnym świecie.

BOSS parfums - kampania (fot. materiały prasowe)

BOSS THE SCENT: NOWA KAMPANIA REKLAMOWA

W kampanii reklamowej BOSS THE SCENT udział biorą nowi utalentowani ambasadorowie: aktor Jamie Dornan i modelka Brigit Kos. W filmie wyreżyserowanym przez Drake’a Doremusa para ta wcieliła się w role mężczyzny i kobiety BOSS, ukazując, jak doświadczają spotęgowanej zmysłowości. Poruszeni siłą BOSS THE SCENT, bohaterowie rozpoczynają swoje spotkanie w maskach VR. Pomimo tej bariery dochodzi między nimi do połączenia. Narasta chemia. Ułatwiając im przejście z jednego świata do drugiego, BOSS THE SCENT działa niczym pomost między światem wirtualnym a rzeczywistym. Gdy dochodzi do splatania ich zmysłów, oboje zbliżają się do siebie, aż jest jasne, że muszą zapomnieć na moment o rzeczywistości wirtualnej, aby połączyć się w realu. W ramach nowego rozdziału kampania cyfrowa, która rozegra się na wielu platformach, zachęci konsumentów, aby oderwali się od ekranów, by odzyskać kontakt ze swoimi zmysłami. Przeżyją wówczas niezapomniane wrażenia, które łączą świat wirtualny z realnym.

BOSS THE SCENT - kampania perfum (fot. materiały prasowe)

BOSS THE SCENT: DWA NOWE ZAPACHY-AFRODYZJAKI

Oryginalne kompozycje uległy modyfikacjom, by zyskać moc afrodyzjaków: BOSS THE SCENT Private Accord For Him i For Her skonstruowano na bazie ponętnego Absolutu Kakao. Potęgując cielesną jakość tajemniczego Absolutu Kakao, kreator zapachu męskiego - Bruno Jovanovic natchnął BOSS THE SCENT Private Accord For Him wyrafinowanym aromatem Mokka. Dzięki połączeniu z wykwintnymi nutami imbiru i egzotycznych owoców Maninka, zapach uwodzi zmysły. Cenny, ciemny bursztynowy płyn zamknięty został we flakonie wykończonym brązowym metalicznym korkiem.

Skomponowany przez Louise Turner, zapach BOSS THE SCENT Private Accord For Her zawiera nuty słodkiej mandarynki i urzekającego kwiatu Osmanthusa, które wzbogacają nieodparty urok i mroczny czar Absolutu Kakao i zmysłowego palonego Bobu Tonka. Zapach wspaniale prezentuje się w szklanym flakonie z eleganckim bursztynowym gradientem.

BOSS THE SCENT, perfumy dla Niego (fot. materiały prasowe)

BOSS THE SCENT: DOSTĘPNOŚĆ I CENY PERFUM

Zapach BOSS THE SCENT dostępny jest w sprzedaży w Polsce w perfumeriach Douglas.

Rodzaje i ceny perfum:

BOSS THE SCENT Private Accord For Her EDP 30 ml                      265,00 pln

BOSS THE SCENT Private Accord For Her EDP 50 ml                      359,00 pln

BOSS THE SCENT Private Accord For Her EDP 3100 ml                  499,00 pln

BOSS THE SCENT Private Accord For Him EDT 50 ml                      315,00 pln

BOSS THE SCENT Private Accord For Him EDT 100 ml                   425,00 pln

ZOBACZCIE TEŻ: BOSS BOTTLED  UNITED I PIŁKARSKI KWARTET

W naszej galerii prezentujemy zmysłowe zdjęcia z kampanii promującej perfumy BOSS THE SCENT


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: zapach | kampania | Birgit Kos | Jamie Dornan | Hugo Boss |

podobne artykuły