PL / EN
MAISON CHRISTIAN DIOR – KOLEKCJA ZAPACHÓW NA ŚWIĘTA 2018

MAISON CHRISTIAN DIOR – KOLEKCJA ZAPACHÓW NA ŚWIĘTA 2018

Doskonała na prezent dla bliskiej osoby… lub siebie samej!

Dior prezentuje świąteczną linię Maison Christian Dior Boże Narodzenie 2018. W limitowanej edycji francuskiej marki to zapach stanowi głównego bohatera. Pojawia się on pod wieloma postaciami. Odkryjcie je przed magicznym okresem świąt!

Maison Christian Dior powstał z miłości do zapachów i przyjemności, których są źródłem. Kolekcja dzieł wykreowana przez François Demachy, kreatora perfum Dior, sprawia, że każda chwila naszego życia zyskuje nowy zapach.

MAISON CHRISTIAN DIOR – ZESTAW PREZENTOWY 2018

Wszystkie kompozycje stanowią zapowiedź wyjątkowej emocjonalnej podróży, w której można odkryć coś dla siebie lub na prezent. Styl życia według Maison Christian Dior zyskał nowy wymiar. Do kolekcji świec, mydeł i jedwabnych chust mitzah dołączyły kremy do pielęgnacji ciała i mydła w płynie.


Zestawy prezentowe Dior (fot. materiały prasowe)

Dior, mając na uwadze istotę przyjemności obdarowywania, oferuje tysiące możliwości skomponowania własnego zestawu prezentowego. W jego skład wchodzą zapachy, które dzięki odpowiednim dodatkom, mogą trwać nieskończoność. Pięknie opakowany zestaw można podarować osobiście lub dostarczyć go za pośrednictwem serwisu Dior.com. Kwadratowe lub okrągłe białe pudełka udekorowane złotą świąteczną wstążką skrywają swoje skarby umieszczone na specjalnej poduszeczce. Elegancki papier, biała sakiewka z miniaturami i wreszcie wieńcząca całość woskowa pieczęć świadczą o dbałości o każdy szczegół.

ZOBACZ TEŻ: DIOR JOY - ZAPACH PACHNĄCY RADOŚCIĄ

NOWE ZAPACHY DIOR Z OKAZJI ŚWIĄT 2018

Niebywała zapachowa uczta została zaprojektowana przez François Demachy, który pragnął, aby ich intensywne kompozycje zmieniały każdą chwilę życia w zmysłową przyjemność.


Zapach Dior Amour (fot. materiały prasowe)

Kolekcja 22 kolorowych zapachów zajmuje miejsce przy rozświetlonym świątecznym stole. Wśród nich zapach Rose Kabuki, w którym łagodna miękkość subtelnie kontrastuje z pełnymi życia akcentami, a klasyczne, różane nuty są przyprószone pudrowym piżmem. Teatralna róża najeżona została kolcami zwierzęcej czarnej porzeczki, która ożywia całość kompozycji.

Przy choince pojawia się nowa niezwykła kolekcja mydeł w płynie. Siedem różnych wariantów zostało umieszczone w pięknych butelkach o czystych, prostych liniach zwieńczonych czarnymi, lakierowanymi zatyczkami nawiązującymi do zapachów. Mydła zaskakują oryginalnym aromatem Amande Délicieuse, Néroli Impérial czy Rose Ispahan. Stanowią też przedłużenie takich zapachów, jak Amber Nuit, Jasmin des Anges, Sakura lub Balade Sauvage.

Zestawy podarunkowe mogą też zawierać eleganckie kremy do ciała, które nawilżają i wygładzają skórę oraz nadają jej satynowy połysk, w delikatnie kuszącym zapachu Sakura, Rose Gipsy, Ambre Nuit, Jasmin Deanges i Balade Sauvage.


Choinka prezentów Dior (fot. materiały prasowe)

BUTIKI MAISON CHRISTIAN DIOR

Maison Christian Dior to również, a może przede wszystkim luksusowe butiki, które zapraszają, aby zobaczyć, dotknąć i powąchać wszystkiego, co oferują. Z kolei na stronie Dior.com można znaleźć wszystkie produkty w jednym miejscu.

Świąteczny czas jest zawsze nadzwyczaj radosnym okresem w Dior. Duch Gwiazdki powraca na Ziemię, przynosząc wspomnienie pierwszego butiku marki na paryskiej Avenue Montaigne, pod numerem 30. W czasach gdy pracował tam sam Christian Dior, wszędzie wisiały dekoracyjne wieńce i połyskiwały choinkowe ozdoby. W Maison Christian Dior piastuje się tradycję „miesiąca podarków”, oferując prawdziwy róg obfitości w postaci całej gamy perfumowanych przyjemności, które niosą ze sobą radość obdarowywania.

 
Zestaw podarunkowy Dior (fot. materiały prasowe)

W Polsce zestawy prezentowe Maison Christian Dior będą dostępne w sprzedaży w butiku Dior w Galerii Mokotów w Warszawie.

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: święta | kolekcja | zapach | prezenty | DIOR |

podobne artykuły