PL / EN
BOSS BOTTLED UNITED I PIŁKARSKI KWARTET

BOSS BOTTLED UNITED I PIŁKARSKI KWARTET

Poznajcie nowy zapach Boss Parfums i sprawdźcie, którzy piłkarze zostali jego ambasadorami!

Marka BOSS Parfums ukazuje nowy zapach BOSS BOTTLED UNITED oraz kampanią reklamową, której twarzami zostały gwiazdy piłki nożnej.

DRAXLER, COUTINHO, KANE I MORATA W NOWEJ PIŁKARSKIEJ KAMPANII REKLAMOWEJ BOSS PARFUMS

BOSS Parfums prezentuje piłkarską kampanię reklamową 2018, która afirmuje indywidualne drogi do sukcesu słynnych piłkarzy: Juliana Draxlera, Philippe'a Coutinho, Harry'ego Kane'a i Alvaro Morata. Skrzydłowy, atakujący pomocnik, napastnik i środkowy napastnik. Cztery kluczowe pozycje w grze piłki nożnej, zajmowane przez czterech wybitnych zawodników. Czwórka, która pokazuje, co to znaczy być współczesnym mężczyzną. Ludzie, którzy realizują swoje marzenia, pozostając wiernymi temu, kim są. W każdej chwili, każdego dnia. Bez względu na wszystko.


Nowa dwuletnia piłkarska kampania – BOSS Parfums Soccer ukazywać będzie, w jaki sposób każdy zawodnik przenosi wartości gry do realnego świata. Gdy Draxler, Coutinho, Kane i Morata dzielić się będą informacjami o swojej podróży, fani odkryją, że ich postawy i wartości stanowią integralne elementy ich sukcesu. Historia, która rozpoczęła się od pasji i determinacji, przeniosła ich z ulic, na których bawili się w dzieciństwie, na stadiony, gdzie grają dziś dla milionów fanów. Zwracając uwagę na to, co ważne, kampania reklamowa rzuca światło na ich wartości i na to, jak w zgodzie z nimi żyją każdego dnia. W jaki sposób kierują się uczciwością we wszystkim, co robią. Sukces na boisku uczynił z nich żywe legendy. Ale to ich zachowanie poza boiskiem sprawia, że stają się wzorami do naśladowania. 

Ukazani przez Terence'a Neale'a w kampanii reklamowej i na zdjęciach Vincenta Floureta, poprzez emocjonalne zdjęcia opowiadają o inspirującej historii sukcesu, pracy zespołowej i poświęceniu, które są kluczem do zwycięstwa w piłce nożnej.

ZAPACH BOSS BOTTLED UNITED

Aby celebrować nową kampanię piłkarską, BOSS Parfums prezentuje edycję limitowaną zapachu BOSS BOTTLED UNITED. Modyfikacja oryginalnych składników BOSS BOTTLED przyniosła wrażenie niesłabnącej rześkości przy jednoczesnym poczuciu ciepła.


Kompozycję otwiera południowoafrykańska roślina bukko, która łączy się z czerwoną pomarańczą, określając cytrusowy wymiar zapachu. Serce wypełniają mięta zielona i pieprzowa oraz absolut korzenia irysa, które nadają całości żywiołowego charakteru. Z kolei wetiwer, paczula i kaszmeran niosą ze sobą drzewną, ciepłą elegancję.

Zamknięty w srebrzystym flakonie, zapach BOSS BOTTLED UNITED, stanowi wspomnienie zasłużonych trofeów, jakie zawodnicy zdobyli, dając z siebie wszystko.  

DOSTĘPNOŚĆ BOSS BOTTLED UNITED

Edycja limitowana zapachu BOSS BOTTLED UNITED dostępna jest w Polsce od maja 2018 roku, w następujących pojemnościach i cenach: 50ml – 295 zł oraz 100m – 389 zł.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Boss | zapachy | sport | kampania |

podobne artykuły