PL / EN
BCBGMAXAZRIA – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

BCBGMAXAZRIA – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Jedna z najpopularniejszych amerykańskich marek obchodzi 25 urodziny! Zobaczcie jubileuszową kolekcję BCBGMAXAZRIA na jesień zimę 2014/2015 zaprezentowaną w czasie New York Fashion Week.

Dwudziesta-piąta rocznica działalności to wyjątkowy czas dla każdej marki, bo choć ugruntowana pozycja jest, wciąż trzeba sprostać kolejnym oczekiwaniom wymagającej i zmieniającej się klienteli. I bynajmniej nie tylko przez kolejne ćwierć wieku.

 

Przed tym zadaniem – by udowodnić, że wciąż jest się w formie – stanęła marka BCBGMAXAZRIA, która swoim pokazem na New York Fashion Week i kolekcją na jesień zimę 2014/2015 świętowała tę wyjątkową rocznicę.

 

Na wybiegu mogliśmy, więc podziwiać projekty inspirowane tymi, które pojawiły się już w kolekcjach BCBG i okazały się sukcesem. Projektant Max Azria wraz z żoną Lubov postawił na uwydatnienie dwóch cech wpisanych od samego początku w DNA marki – luksusu i kobiecości.

 

Królowała intensywnie zimowa paleta – od czerni, po granaty, szarości i wielbłądzie brązy, która połączona została z przydymionymi pomarańczami i miętą w formie m.in paneli color-blocking. Jedwab przeplatał się z wełnami, żakardami i futrem, które występowało solo lub stanowiło m.in. wykończenie obszernych zimowych kurtek. Całość wkomponowana została w utwory m.in. Coeur de Pirate – Ain’t no Sunshine i MurakamiMade in Heights, a na wybiegu nie zabrakło Polki Marty Dyks z Rebel Models i Caroline von Meissner Schurch, która ma polskie i szwajcarskie pochodzenie i jest nową twarzą w agencji Model Plus.

 

Na widowni z kolei po raz pierwszy pojawiła się Mika Brzezinski, która do tej pory nie przychodziła na pokazy mody. To jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Ameryce, córka prof. Zbigniewa Brzezińskiego – byłego doradcy prezydenta Jimmy’ego Cartera.

 

Jubileusz w doborowym towarzystwie i spuentowany pięknym pokazem – o kolejne 25-lat BCBGMAXAZRIA możemy być, więc spokojni. A zwrot bon chic, bon genre – czyli doby styl dobra forma od którego pochodzi nazwa marki jest wyjątkowo aktualny.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: BCBG | BCBG by Max Azria | BCBGMAXAZRIA | kolekcja jesień zima 2014/2015 | Lubov Azria | New York Fashion Week |

podobne artykuły