Logotyp serwisu lamode.info
BAJKOWO I ZDROWO – MODNE I SMACZNE PRZEKĄSKI KUPIEC DLA NAJMŁODSZYCH

BAJKOWO I ZDROWO – MODNE I SMACZNE PRZEKĄSKI KUPIEC DLA NAJMŁODSZYCH

Dzieci kochają bajki, a ich bohaterowie mogą dokonać rzeczy niemożliwych.  Na przykład? Namówić maluchy do zdrowych i pożywnych przekąsek marki Kupiec.

Jak namówić dziecko do podjadania zdrowych przekąsek w miejsce chipsów i batonów? Tylko sprytnym sposobem! Marka Kupiec właśnie odkryła tę tajemnicę i dla najmłodszych przygotowała produkty nie tylko pyszne i chrupkie, ale też w kolorowych opakowaniach z bohaterami kultowych bajek Disneya, które dzieciaki wprost uwielbiają.

 

W ofercie marki maluchy znajdą nową, o maślano waniliowym smaku, pyszną, zdrową i lekką Crunchellę, która delikatna i chrupiąca, przyjemnie rozpływa się w ustach i doskonale zastąpi niezdrowe słodycze, stanowiąc przy tym cenne źródło błonnika i innych wartości odżywczych. Lekki wafelek kusi ciekawym, delikatnym smakiem, apetycznym zapachem i jest świetnym pomysłem na przekąskę do szkoły lub na wycieczkę. Dzieciaki z pewnością pokochają przekąskę, gdy na jej opakowaniu odkryją swoich ulubionych bohaterów z disneyowskich kreskówek.

 

crunchella marki Kupiec dla dzieci

 

 

Prócz Crunchelli dzieciaki mogą także zakosztować w dwóch smakach mini wafelków ryżowych – 3 ziarna oraz z ziaren pszenicy. Przekąska ta to także doskonałe źródło błonnika wspomagającego trawienie, ale też doskonały zamiennik mniej zdrowych smakołyków.

 

 

mini wafelki marki Kupiec dla dzieci

 

 

Myszka Miki, Pies Pluto, Mała Syrenka – pomóżcie najmłodszym w poszukiwaniu swoich ulubionych baśniowych bohaterów i odkryjcie przed nimi smaczny świat przekąsek Kupiec. Zdrowe nie znaczy nudne!

 

tagi: eko | Kupiec | zdrowa żywność |

podobne artykuły