Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 I YOUNG FASHION PHOTOGRAPHERS NOW – CZYLI W MŁODOŚCI SIŁA

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 I YOUNG FASHION PHOTOGRAPHERS NOW – CZYLI W MŁODOŚCI SIŁA

Young Fashion Photographers Now - czyli spojrzenie na modę okiem młodych fotografów. Zobaczcie relację z wystawy w ramach FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Fashion Week to nie tylko pokazy, ale też cała rzesza wydarzeń, które mają na celu wspierać i promować polski rynek mody. Wśród tych zasługujących na szczególną uwagę znajdują się z pewnością wykłady Let Them Know czy przestrzeń showroomowa, która umożliwia projektantom bezpośredni kontakt z nabywcami.

 

My jednak skupimy się dziś na wydarzeniu niezwykle z naszej perspektywy istotnym mianowicie wystawie Young Fashion Photographers Now. W ostatnim czasie w Polsce wiele młodych osób postanowiło trudnić się tą formą sztuki z lepszym lub gorszym efektem. Wybranie spośród całej rzeszy tych, których twórczość naprawdę zasługuje na wyróżnienie to z pewnością niełatwa sztuka. Organizatorom YFPN udało się to jednak znakomicie. Z edycji na edycję prezentują nam bowiem nowe nazwiska w branży, o których później często słyszymy przy okazji sesji polskich projektantów czy pojawiających się na rynku magazynów modowych.

 

Tym razem na wystawie pojawiły się fotografie: Łukasza Brześkiewicza, Anety Kowalczyk, Soni Szóstak, Łukasza Dziewica, niemodnie.pl, Pawła Lewandowskiego, Krzysztofa Waszaka, Sebastiana Mamaja, Simone Lezzi, Marcina Nagraby i Aleny Jascanki.

 

Zobaczcie ich prace w industrialnych wnętrzach fashion weekowej hali.

tagi: Fashion Week Poland 2012 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | Young Fashion Photographers Now |

podobne artykuły