PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI ANNA SUI JESIEŃ ZIMA 2012/13 – MODA NA WESOŁO

POKAZ KOLEKCJI ANNA SUI JESIEŃ ZIMA 2012/13 – MODA NA WESOŁO

Anna Sui znów udowadnia, że moda ma nam sprawiać radość. Zobacz jesienno-zimową kolekcję nowojorskiej projektantki!

Ekspresyjne kolory, fantazyjne printyAnna Sui bez końca rozpracowuje te same, kluczowe dla niej elementy w modzie. Nigdy się jednak nie powtarza, a każda jej kolekcja jest radosną afirmacja kobiecej mody.

 

W kolekcji jesień zima 2012/13 Sui sięgnęła głęboko do lat 60. – co widać przede wszystkim w wykorzystanych przez nią fasonach. Dużo ważniejsza jest jednak ucieczka w świat fantazji (co możemy zaobserwować we wszystkich projektach Rodarte, ale tez, między innymi, w ostatniej kolekcji Marca Jacobsa dla jego autorskiej marki). Tym samym stworzyła cos w rodzaju bibliotekarki w wersji  hippie – warto zwrócić uwagę na sztruksowe kołnierzyki, lekko trapezowe spódnice, buty kaczuszki na niskim obcasie, cygaretki o szerokiej nogawce oraz peleryny i wszelkiego rodzaju „narzutki” na ramiona. A wszystko to w radosnych, zupełnie nie zimowych kolorach.

 

Jednak, jak banalnie by to nie zabrzmiało, najważniejszy u Anny Sui jest zawsze uśmiech, a ściślej rzecz biorąc, radość, jaką powinna nam sprawiać moda. Codziennie – niezależnie od tego, czy jesteśmy tylko jej pasjonatami, czy twórcami. 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Anna Sui | pokaz jesien zima 2012/13 | Anna Sui jesień zima 2012/13 | trendy jesień zima 2012/13 | Anna Sui kolekcja |

podobne artykuły