Logotyp serwisu lamode.info
ALEXA CHUNG BOHATERKĄ CZERWCOWEGO VOGUE UK

ALEXA CHUNG BOHATERKĄ CZERWCOWEGO VOGUE UK

Od ubrań własnej marki w stylizacji Lucindy Chambers, po nagość w obiektywie Mario Testino!

Spis treści

1. Alexa Chung w sesji ręcznikowej Testino

Alexa Chung w sesji ręcznikowej Testino

Alexa Chung, bohaterka czerwcowej okładki brytyjskiego Vogue’a, to kolejna gwiazda, która pokazała się w słynnej Towel Series autorstwa Mario Testino. Do tej pory Peruwiańczyk w ramach czarno-białej serii sfotografował już 137 osób, tym razem z pomocą stylistki, Lucindy Chambers.

POLECAMY: DLACZEGO EDWARD ENNINFUL BĘDZIE DOBRYM NACZELNYM BRYTYJSKIEGO VOGUE'A?

W wideo dla Mira Mira – internetowej platformy wizualnej Testino – para żartuje z nagiej sesji: Z pewnością jestem najbardziej nieśmiałą osobą, która kiedykolwiek to zrobiła, mówi Chung, a Mario odpowiada: Proszę, daj mi spokój!

wideo: Under the Towel/Mira Mira/Youtube

W serii, w której ostatnio wzięły udział modelki Kendall Jenner i Gigi Hadid, a także aktorki Sienna Miller i Blake Lively, to osobisty projekt Testino zakładający, że jedyną rzeczą do okrycia ciała i włosów ma być biały ręcznik.

ZOBACZ TEŻ: ALEXA CHUNG OTWIERA WŁASNĄ MARKĘ MODOWĄ!

To dla mnie interesujące – spędziłem całe życie ubierając ludzi, a na koniec każdej sesji rozbieram ich ze wszystkiego i daje jedynie ręcznik, mówi Testino. Widziałam pozostałe sesje i jak inni go wykorzystywali; wielu z nich po prostu go trzymało, pokazując nagość, ale ja starałam się zrobić z niego cały outfit, dodaje modelka i projektantka, Alexa Chung.

Brytyjska it girl, która pod koniec maja zadebiutuje własną marką modową, na łamach czerwcowego wydania pojawi się w ubraniach z pierwszej kolekcji w stylizacji Lucindy Chambers. Nie możemy się doczekać, a Wy?

tagi: ALEXA CHUNG | MARIO TESTINO | VOGUE | NEWS |

podobne artykuły