PL / EN
ALEXA CHUNG OTWIERA WŁASNĄ MARKĘ MODOWĄ

ALEXA CHUNG OTWIERA WŁASNĄ MARKĘ MODOWĄ

Przypominamy sobie jej styl i nie możemy się doczekać! Premiera już za 3 tygodnie.

Alexa Chung: kolekcja ubrań

Alexa Chung od lat jest dla nas inspiracją przy tworzeniu wielu #OOTD, niezależnie czy są to długie płaszcze, zabawne topy, czy niezawodne czółenka od Carven czy Mary Janes. Brytyjka już wielokrotnie łączyła siły z różnymi markami modowymi, od kolekcji dla AG i Madewell, po wsparcie projektowe dla takich brandów jak Marks&Spencer czy Superga. Ale już wkrótce, 30 maja br. jej własna kolekcja pod szyldem Alexachung może, ku naszemu miłemu zaskoczeniu, zagościć w naszych szafach.

POLECAMY: GIGI, ALEXA, KENDALL: STYLIZACJE FESTIWALOWE GWIAZD

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o linii Chung w lipcu, kiedy szczegóły projektu były jeszcze nieznane. Dziś możemy już podejrzewać, co trafi do sprzedaży za 3 tygodnie – tym, którzy nie mogą doczekać się londyńskiej premiery, polecamy krótki teaser zapowiadający kolekcję:

wideo: Alexachung.com

Alexa Chung: premiera w Londynie

Jeśli zabraknie Was w Londynie, live stream z wydarzenia zobaczycie na stronie internetowej marki alexachung.com, która, podobnie jak jej kanały społecznościowe, ujrzały dziś światło dzienne.

W wideo zapowiadającym kolekcję zobaczycie Chung ujeżdżającą piękną, białą klacz. To najwidoczniej powrót it girl do doświadczeń z młodości (Alexa przez długi okres zajmowała się jazdą konną), a także metafora oddania, precyzji, umiejętności i determinacji potrzebnej do stworzenia czegoś, co jest miłe estetycznie, wyraża i wywołuje emocje oraz cierpliwie czeka na moment uznania.

ZOBACZ TEŻ: CHIARA FERRAGNI POWIEDZIAŁA 'TAK' W DNIU 30. URODZIN

Piękno jest w oczach tego, kto patrzy. Mam nadzieje, że wywoła w nim także radość, powiedziała w oświadczeniu Chung. 

wideo: Alexa Chung&Leandra Medine: The Chatroom

POLECAMY: ZOOM NA STYL - ZABAWNA I ZASKAKUJĄCA LEANDRA MEDINE Z MAN REPELLER

video

ERDEM JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: ALEXA CHUNG | NEWS | BIZNES |

podobne artykuły