PL / EN
ZOOM NA STYL: LEANDRA MEDINE

ZOOM NA STYL: LEANDRA MEDINE

Zabawna i zaskakująca: Leandra Medine z Man Repeller!

Styl: Leandra Medine z Man Repeller

Styl Leandry Medine, amerykańskiej autorki, blogerki, założycielki portalu Man Repeller, trudno byłoby określić jednym słowem, innym niż: zaskakujący. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu, bo obok nas, fanów jej ulicznych looków są całe rzesze.

Receptą na jej styl jest eklektyzm, ale to nie wszystko – Medine doskonale uzupełnia go o błyskotliwe riposty i niezaprzeczalnie wspaniałe poczucie humoru. W wywiadach często wspomina o miłości do łączenia ze sobą rzeczy, które reszta uznałaby za kompletnie się ze sobą  gryzące, przebieraniu się na minutę przed wyjściem po godzinnych przygotowaniach poprzedniej stylizacji i trickach na (pozorne) zepsucie każdej z nich.

ZOBACZ TEŻ: ZOOM NA STYL - IRINA LAKICEVIC

Trendy, które kochają kobiety

Tuż po otwarciu w 2010 roku portalu poświęconego modzie, Man Repeller, w wywiadzie dla Daily Mail powiedziała: Moda ma za zadanie zadowolić kobietę, nie mężczyznę. I tak się dzieje – trendy, które kochamy, oni nienawidzą. I to jest fantastyczne. W 2012 roku Leandra Medine pojawiła się wśród Top 30 Under 30 według magazynu Forbes,  jako jedna z najbardziej wpływowych trendsetterek roku, a jej blog znalazł się na liście 25 Best Blogs of 2012 magazynu Time.

POLECAMY: ALESSANDRO MICHELE I RAF SIMONS NA LIŚCIE TIME 100

Zobaczcie 15 stylizacji, w których Medine wspaniale bawi się modą!

 

 

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: STYL | MAN REPELLER | LEANDRA MEDINE | TRENDY |

podobne artykuły