Absolwentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz Grafiki Nowoczesnej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Jako jedyna Polka wygrała Międzynarodowy Konkurs Magazynu Superior Digital na listopadową okładkę 2015 roku.
Ciekawa artyzmu od zawsze kosztowała intrygujących twórczych smaków, migrowała w różne kreatywne kierunki, zmieniała media. W końcu jej twórczość osiadła na dwóch polach, ciągle je eksplorując.
W ilustracji modowej przemawia poprzez mariaż ekspresyjnej kreski i subtelnej plamy barwnej, w grafice – poprzez kolaż i sięganie do świata sztuki. Ubóstwia pop-art i Andy’ego Warhola za to, co uczynił codzienności. Do surrealistów wraca natrętnie, tam jest jej twórczy dom. Kakofonia estetycznych przedmiotów i absurdów, nietypowych zestawień dwóch światów, którym w zwyczajnym życiu nie po drodze – surrealizm pasjonuje ją bardzo, pozwalając przy tym przemycać różne tematy, lęki, refleksje.
A ostatnio dużo ich w pracach artystki, która coraz mocniej próbuje połączyć swoją twórczość z innymi dziedzinami sztuki: konceptualizmem, sztuką kobiet.
Stąd pomysł na autorski projekt ŚNIADANIE W FUTRZE, w którym artystka składa hołd 14 inspirującym dla niej kobietom. Kobieta bowiem z całym spektrum jej emocji, lęków, inspiracji i własnych mikroświatów to temat, który od zawsze artystkę fascynował.
Matki, żony, artystki, burzące feministyczne mury, wchodzące i schodzące z osobistych piedestałów – gośćmi artystki w interdyscyplinarnym projekcie ŚNIADANIE W FUTRZE były między innymi: COCO CHANEL, FRIDA KAHLO, SIMONE DE BEAUVOIR, PEGGRY GUGGENHEIM czy VIRGINIA WOOLF. Podane w wysmakowanej formie: 14 unikatowych kolaży.
Na swoim koncie ma współpracę z topowymi polskimi i międzynarodowymi markami. Tworzyła między innymi dla: PANDORA, OPI, Kulczyk Foundation, Tomasz Ossoliński, Samsung, Pennyblack, Glamour, Elle, Allegro.
W zeszłym roku miała przyjemność tworzyć dla kultowej kampanii VIVA GLAM na 25.urodziny marki MAC Cosmetics.
W tym roku została zaproszona do wzięcia udziału w kampanii Wirtualnej Polski oraz Grupy Accor: „W Najlepszym Towarzystwie… dobrze się podróżuje!”, w której zaprasza do zagłębienia się w artystyczny świat podróży i designerskiego hotelu Ibis Styles Warszawa Centrum.
Ten rok to również zaproszenie do wzięcia udziału w kampanii Dominiki Kulczyk i Kulczyk Foundation, która porusza na wielu ważnych płaszczyznach problem menstruacji w sensie globalnym.
Jej ilustracje znajdują się w prywatnych kolekcjach. 3 czerwca 2017 roku w Warszawie na Mysiej 3 odbył się jej debiutancki wernisaż zatytułowany ONE. Ma na koncie kilka wystaw zbiorowych, w tym dwie związane z największymi tygodniami mody w Polsce: Łódź Young Fashion oraz Cracow Fashion Week.
Choć inspiracje, które znajduje wszędzie – od fotografii modowej po Polską Szkołę Plakatu – przefiltrowuje poprzez własną wrażliwość, na koniec zawsze pamięta o niezwykle istotnych składnikach pracy: estetyce podania, pięknie i przemyceniu swoich fetyszy artystycznych w postaci ust albo szminki, które przewijają się przez jej kolaże, są poniekąd jej znakiem rozpoznawczym, rodzajem podpisu bez podpisu.